✆ 67048606info@tomega.lv

Apgūsti un veido Virtuālo Realitāti no nulles ar Simlab Soft – izglītībai, izklaidei un darbam!

Kas tad īsti ir SimLab Soft?

Tas ir programmatūru kopums izglītībai un darbam, kur izveidot savu virtuālo vidi jeb realitāti “no nulles” un sagatavot to kā izglītojošu mācību materiālu, izzinošu interaktīvu ekskursiju, strādāt kopīgi virtuālā vidē no dažādām ierīcēm un daudzām citām iespējām. Darba vajadzībām, VR Studio var veidot virtuālas apmācības, piemēram, darba drošībā, ugunsdrošībā, medicīniskajā palīdzībā, u.c. kā arī veidot virtuālas nekustamo īpašumu un projektu ekskursijas vai izmantot citā sev nepieciešamā kreatīvā veidā. Virtuālo vidi var sagatavot pilnībā bez programmēšanas.

Ar VR Studio veido interaktīvas apmācības ar jautājumiem, uzdevumiem, vērtēšanu, animācijas un klikšķināmus objektus. Ar Composer veido virtuālās vides savienojot jau gatavus objektus vai izveido no jauna pats visus objektus un vides. Plugins importē un eksportē veidotos objektus no un uz jebkuru no zināmākajām programmām 3D objektu veidošanai. VR Collaboration un VR Viewer ļauj aicināt un vienlaicīgi darboties vairākiem lietotājiem un skatīt no dažādām ierīcēm.

 

Simlab Soft 3D vides un virtuālās vides izveidošanas programmas VR brillēm.

 

Kam nepieciešams SimLab Soft? SimLab Soft ir paredzēts tiem, kas vēlas un ir nepieciešams apgūt virtuālo realitāti un izmanto to mācībām un darbam. Izglītības iestādēs SimLab Soft kopā ar virtuālās realitātes brillēm kļūst par neaizstājamas pieredzes iegūšanas rīku, kas ievērojami uzlabos skolēnu iesaisti mācību procesā un mācību rezultātus, kā arī apgūs mūsdienīgus un ļoti būtiskus rīkus tehnoloģiju pasaulē, paverot plašas iespējas nākotnes profesijām. Savukārt, darba vidē SimLab Soft palīdz samazināt darba spēka noslodzi, efektīvāk vadīt apmācību un izglītojošos procesus, kā arī virtuāli apskatīt plānotos objektus.

 

SimLab Soft lieto kopā ar RedboxVR

 

SimLab Soft lieto kopā ar RedboxVR virtuālās realitātes komplektiem. Mēs esam autorizētais pārstāvis Latvijā gan RedboxVR produktiem, gan SimLab Soft virtuālās realitātes programmatūrai.
SimLab Soft lieto kopā ar RedboxVR virtuālās realitātes komplektiem. Mēs esam autorizētais pārstāvis Latvijā gan RedboxVR produktiem, gan SimLab Soft virtuālās realitātes programmatūrai. RedboxVR un Simlab Soft ir pilnvērtīgs komplekts darbam ar virtuālo realitāti.
SimLab Soft lieto kopā ar RedboxVR virtuālās realitātes komplektiem. Mēs esam autorizētais pārstāvis Latvijā gan RedboxVR produktiem, gan SimLab Soft virtuālās realitātes programmatūrai.

 

VR Simlab Soft Composer virtuālās un 3D realitātes veidošanas programmas

SimLab Composer
Pilnīga 3D vizualizācijas programma

VR Simlab Soft VR Studio virtuālās un 3D realitātes veidošanas programmas

SimLab VR Studio
Bez-kodēšanas VR vides izveidošanas rīks

VR Simlab Soft VR Viewer virtuālās un 3D realitātes veidošanas programmas

SimLab VR Viewer
Starp-platformu VR apskates rīks

VR Simlab Soft CADVRter virtuālās un 3D realitātes veidošanas programmas

SimLab CADVRter
Pilnvērtīga 3D/CAD/VR konversijas programma

VR Simlab Soft VR Collaboration virtuālās un 3D realitātes veidošanas programmas

SimLab VR Collaboration
Papildinājums VR Viewer, lai iesaistītu vairākus lietotājus vienlaicīgi

VR Simlab Soft 3D Plugins virtuālās un 3D realitātes veidošanas programmas

SimLab Plugins
3D importēšanai un eksportēšanai no zināmākajām 3D programmām

 

Kādas VR brilles izvēlēties darbam ar Simlab Soft?

 

Ja nepieciešama demonstrācija, sazinies ar mums:
+371 67048606 vai info@tomega.lv

 

Tevi varētu interesēt arī:

RedboxVR Virtuālās realitātes brilles un komplekti skolām, izglītībai un izklaidei
RedvoxVR 360 grādu filmēšanas kamera virtuālās realitātes veidošanai