Displejs

Augstākās klases interaktīvie displeji atbalsta 4K / UHD izšķirtspēju un ir sākot ar 55 collām lieli, kas nozīmē, ka to skārienjūtīgie ekrāni ir pietiekami lieli, lai efektīvi izrādītu nepieciešamo saturu. Interaktīvais displejs ir tehnoloģiski ir savienojams ar kabeļu pieslēgvietām, kā arī ar bezvadu savienojumu, un savietojams ar dažādām galda un mobilajām ierīcēm.

Iespējas

Interaktīvais displejs ir kas vairāk, par skārienjūtīgu televizoru:
– Rūdīts aizsargstikls. Interaktīvajam displejam ekrāna aizsardzība ir galvenais elements, lai nodrošinātu ierīces ilgu kalpošanas laiku. Neatkarīgi no tā, vai to izmanto skolā vai konferenču zālē, uzticama ekrāna aizsardzība ļauj lietotājiem koncentrēties uz savu darbu.

– Profesionāls LCD displejs. Interaktīvajos displejos ievietotie paneļi ir izstrādāti un ražoti īpaši to īpašajai darba videi. Šīs ilgmūžīgās lieljaudas ierīces var darboties stundām bez traucējumiem. Plašie skata leņķi nodrošina, ka ekrāna saturs ir skaidri redzams visiem telpā esošajiem.

– Izturīgs korpuss. Tāpat kā aizsargstikla gadījumā, arī interaktīvā displeja korpuss ir paredzēts, lai displejs iegūtu modernu izskatu, vienlaikus nodrošinot nepieciešamo aizsardzību iekšpusē esošajām sastāvdaļām.

Iebūvēts Android

Interaktīvais displejs ietver arī ar to saistīto programmatūru, kuras kodols ir Android operētājsistēma. Pateicoties operētājsistēmai Android, displeju var viegli izmantot bez tam pievienota datora. Interaktīvā displeja funkciju kopums ir atkarīgs no tajā instalētajām programmatūras lietojumprogrammām. Interaktīvo displeju var kontrolēt, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru.