CO2 sensors “Maple” gaisa kvalitātes mērīšanai

CO2 (ogļskābās gāzes) satura mērītājs Maple, lietošanai iekštelpās

Maple CO2 mērītājs ir funkcionāla interjera dizaina ierīce, kura viegli uztveramā un saprotamā veidā informē par ogļskābās gāzes (CO2) koncentrāciju iekštelpās. Tā korpuss ir izgatavots no oša masīvkoka, kas ir dabai draudzīgs materiāls. Ierīce rāda faktisko CO2 gāzes koncentrāciju telpā, kļavas lapai krāsojoties 5 dažādās krāsās.

 

Maple CO2 sensors ogļskābās gāzes koncentrācijas mērīšanai iekštelpās

CO2 monitors Maple

 • Darba vide: iekštelpas;
 • Darba temperatūra: 0-50C;
 • Darba mitrums: 0-85% RH (no condensate);
 • Neprecizitāte: +/-120ppm;
 • Automātiska CO2 sensora paškalibrācija: reizi 24h;
 • Automātiska CO2 sensora paškalibrācija: reizi 24h;
 • CO2 sensora mērīšanas biežums: 1Hz;
 • CO2 sensora atbildes laiks: 120 sekundes;
 • CO2 sensora uzsilšanas laiks: 180 sekundes;
 • Svars: 165 grami;
 • Dimensijas: 90x130x33 mm;
Cena
€149.00 ar PVN

 

Ilgstoši atrodoties telpās ar stipri paaugstinātu CO2 līmeni (virs 5000 ppm (miljondaļas)) rodas saindēšanās ar ogļskābo gāzi.
Augsta CO2 koncentrācijas izraisa samaņas zaudēšanu, kā rezultātā cilvēks iegūst jau neatgriezeniskus smadzeņu un citu orgānu bojājumus.
Slēgtā 20m2 lielā un 2.5m augstā telpā 1 cilvēks stundā izdara 35.2g CO2. Bez labas ventilācijas katru stundu ogļskābās gāzes koncentrācija gaisā pieaugs par 584 ppm (miljondaļām). Ņemot vērā, ka izmaiņas notiek ļoti lēni, cilvēks pierod. Cilvēka elpošanas procesu stimulē tieši CO2 koncentrācijas palielināšanās asinīs. Lai arī gaisā skābekļa koncentrācijā izmaiņas ir nelielas, parādās skābekļa bada simptomi.
Ja 20m2 nevēdināmā pārrunu telpā pulcējās 20 cilveku, stundas laikā CO2 koncentrācija paaugstinās līdz pat 10 000 ppm (miljondaļu) līmenim, kad smadzenes vairs nevar strādāt efektīvi.
Ogļskābā gāze nav ne redzama, ne sajūtama, cilvēki šīs gāzes kaitīgo iedarbību neapzinās, pierod pie slikta gaisa, taču CO2 bojā cilvēku veselību un izraisa slimības.

 

Maple CO2 sensors ogļskābās gāzes koncentrācijas mērīšanai iekštelpās

Vesels ķermenis un prāts

CO2 gāze rodās katrā telpā, kur uzturas cilvēki vai dzīvnieki. Ilgstoša uzturēšanās telpās ar paaugstinātu CO2 līmeni negatīvi ietekmē visus dzīvībai būtiskos orgānus uncentrālo nervu sistēmu.

Maple CO2 sensors ogļskābās gāzes koncentrācijas mērīšanai iekštelpās

Spēcīga imūnsistēma Tavam ķermenim

Paaugstinātā koncentrācijā CO2 gāze sāk nelabvēlīgi ietekmēt cilvēka ķermeni. Ir izpētīts, ka pat 1500 miljondaļu (ppm) CO2 sasniegšana, kas nav augsta koncentrācija, divkāršo cilvēka uzņēmību pret nelabvēlīgiem faktoriem.

Maple CO2 sensors ogļskābās gāzes koncentrācijas mērīšanai iekštelpās

Izvairīšanās no vēža šūnu rašanās

Jo vairāk skābekļa tiek piegādāts videi, jo sārmaināka tā ir. Veselam cilvēkam tā ir nedaudz sārmaina – pH līmenis ir 7,4. Oglekļa dioksīds cilvēka ķermenī izraisa skābu vidi. Skāba vide ir labvēlīga vēzim.

 

Personalizēts CO2 monitors Maple

Personalizēts CO2 monitors

Praktiskumam nav jābūt bez stila. Iegravēts vai apdrukāts personalizēts Maple CO2 monitors ir lieliska dāvana gan mājiniekiem, gan uzņēmumiem! Lai uzzinātu vairāk par personalizācijas iespējām, aicinām sazināties ar mums!

 

Ja nepieciešama konsultācija vai vēlies uzdot jautājumu, sazinies ar mums:
+371 67048606
info@tomega.lv

 

Tevi varētu interesēt šie produkti:

 

Roku dezinfekcijas stends Sharp
Robotikas sensori Labdisc