AKCIJA BEIGUSIES! Dokumentu skeneris Avision Saeimas vēlēšanām – Avision AD240U

Avision AD240U

AD240U ir ātrs, uzticams un nedārgs abpusējs dokumentu skeneris ar ātrumu 40 lapas minūtē un 300dpi izšķirtspēju. Plastikāta ID karšu, vizītkaršu, dokumentu un citu materiālu skenēšanai intensīvā darba vidē. Apvienojot tādas īpašības kā reversais rullītis un uzlabota papīra padeves sistēma, AD240U ir ātrs un uzticams jebkurā darba vidē.

Tuvojās 14. Saeimas vēlēšanas!

Lai vēlēšanas notiktu ātri un bez aizķeršanās, aicinām laicīgi veikt dokumentu skenera iegādi vai esošo skeneru apkopi, lai tie būtu darba kārtībā. Jau 1. oktobrī notiks 14. Saeimas vēlēšanas, laika nav daudz, bet sagatavošanās darbi jāveic jau tagad.

IEGĀDE

Tuvojās Saeimas vēlēšanas, aicinām laicīgi sagatavoties un iegādāties dokumentu skeneri Avision AD240U.

Lai saņemtu konsultāciju par skenera tehniskajām funkcijām, piegādi un citiem jautājumiem, sazinieties ar mums, zvanot uz +371 67048606 vai sūtot e-pastu uz info@tomega.lv.
Piedāvājums pašvaldībām, lai nodrošinātu vēlēšanu procesu.

CENA: € 460.00 ar PVN

APKOPE

Ja AVISION dokumentu skeneris jau ir iegādāts, aicinām veikt apkopi laicīgi un neatlikt uz pēdējo brīdi!

Visizplatītākā kļūda ir atlikt dokumentu skenera apkopi uz pēdējo brīdi. Lai savlaicīgi veiktu dokumentu skenera apkopi, sazinieties ar mums, zvanot uz +371 67048606 vai piesakiet apkopi, aizpildot servisa pieteikumu, spiežot šeit.

Pasūtot AVISION skenera apkopi pie mums, transporta izmaksas sedzam mēs!

Dokumentu skenera galvenie parametri:

Optiskā izšķirtspēja: 600dpi
Automātiskā dokumentu ievilcēja ietilpība: 80 lapas
– Abpusējā skenēšana: Ir
Izmantojamā papīra svars: 27 – 413 g/m², ID kartes
– Skenēšanas ātrums:
B/W @ 200dpi, A4 – Simplex : 60 ppm Duplex : 120 ipm
B/W @ 300dpi, A4 – Simplex : 40 ppm Duplex : 80 ipm
Color @ 200dpi, A4 – Simplex : 60 ppm Duplex : 120 ipm
Color @ 300dpi, A4 – Simplex : 40 ppm Duplex : 80 ipm
– Savienojamība: USB 3.0
– Iegūstamie failu formāti:
BMP, PNG, GIF, JPEG, Single-Page PDF, Multi-Page PDF,Multi-TIFF, TIFF, RTF, TXT, OCR(for iScan only), XPS, DOC, XLS, PPT, DOCS, XLSX, PPTX, HTML

Nelielais izmērs ietaupīs vietu uz galda

AD240U ir unikāls un praktisks dizains, kur papīra padeves vieta var tikt salocīta, kad netiek izmantota. Tā arī aizsargā ierīces daļas no putekļiem. Salīdzinot ar citiem skeneriem, AD240U ir neliels izmēros, to var viegli pacelt un pārvietot, kā arī tas neaizņems daudz vietas uz galda.

Reversais rullītis uzlabo papīra padevi

Aprīkots ar inovatīvo reverso rullīti, kas uzlabo papīra atdalīšanu automātiskās papīra padeves procesā. Šis rullītis nodrošina iekārtas ilgtspēju, uzticamību un būtiski samazina papīra sasprūšanas iespēju.

Abpusējā skenēšana dokumentiem un biezākiem papīriem

Pateicoties uzlabotai papīra padeves sistēmai un attēlu apstrādes tehnoloģijai, dažādu izmēru, svaru un veidu dokumenti var tikt ieskenēti vienā piegājienā, atbilstoši apgriežot un izlīdzinot ieskenētos failus, lai tie būtu gatavi tālākai lietošanai. Skenēšanai var ievietot papīrus sākot ar čeka izmēra un svara papīru (50mm x 50mm) līdz biznesa dokumentiem (240mm x 256mm). Automātiskais dokumentu padevējs ir gana jaudīgs, lai apstrādātu arī 413 g/m2 papīru un bieza papīra kartiņas ar reljefu, piemēram, vizītkartes, ID kartes, kredītkartes, vadītāja apliecības un apdrošināšanas kartes līdz 1.25mm biezumam.

Ja nepieciešama konsultācija, sazinies ar mums:
+371 67048606 vai info@tomega.lv

Tevi varētu interesēt arī: