Drukas pārvaldības sistēma

Drukas pārvaldības sistēma, kas nodrošina pilnīgu kontroli pār drukas iekārtām vienkāršā un saprotamā veidā, nodrošinot maksimālu efektivitāti, dokumentu drošību, iekārtu pārvaldību un līdzekļu ekonomiju.

Printēšanai mūsdienās jābūt drošai, vienkāršai un ekonomiskai

Drukā vienkārši no jebkuras ierīces jebkurā laikā

Drukāšanai nav jābūt kārtējam garlaicīgam un laiku patērējošam darba procesam, tam ir jānotiek ātri un nemanāmi. PaperCut printēšanu padara vienkāršu jebkuram lietotājam vai viesim birojā no personīgā datora, no viesu datora (BYOD – Bring Your Own Device), viedtelefona vai planšetes automātiski pielāgojot draiverus. Ar jaunākajām tehnoloģijām un modernākajiem risinājumiem, PaperCut padara drukas procesu nemanāmu.

Pasargā visus dokumentus pirms, pēc un drukas laikā

Uzņēmumi tērē neidomājamas summas datu drošībai digitālajā vidē, taču datu noplūde var būt tik vienkārša kā printerī atstāta izdrukātā lapa. Kontrolē printera piekļuvi, izveido drošās drukas sistēmu vai pat digitāli paraksti vai uzliec ūdenszīmi saviem drukas darbiem, lai ievērojami uzlabotu datu drošību printējot.

PaperCut drukas pārvaldības sistēma datu drošībai, printeru pārvaldībai, ekonomijai  un kontrolei

Samazini negatīvo ietekmi dabā un rēķinus

Šobrīd ekonomijas un drukas izmaksu jautajums ir ļoti aktuāls. PaperCut ir aprīkots ar vairumu funkcijām, kas ievērojami uzlabos ekonomiju un nospiedumu dabā, piemēram, abpusējās drukas risinājumi, drukas ierobežojumu un limitu uzstādījumi individuāliem lietotājiem, maksā-par-izdruku uzstādījumi un daudzi citi risinājumi.

Aptaujājot lietotājus, ir noskaidrots, ka uzstādot kaut vienu no daudzajām funkcijām, ir novērota pt 15% ekonomija.

Cenas pieprasījums

"*" indicates required fields