AKCIJA! Webkamera media-tech LOOK IV tikai €14.00!

Media-tech LOOK IV MT4106

LOOK IV MT4106 ir tiešsaistes kamera, kas aprīkota ar augstas kvalitātes CMOS sensoru un iebūvētu mikrofonu, kas nodrošina kamerai ļoti skaidru un viegli uztveramu skaņu un 1280×720 pixeļu attēlu.

AKCIJA! 14 EUR webkamera

MT4106 ir teicams rīks video konferencēm, mācībām attālināti, video čatiem un saziņai un daudz kam citam. Kamera ir radīta no kvalitatīviem materiāliem, kas padara to izturīgu un uzticamu arī pie aktīvas lietošanas. Kā arī vizuāli kamera izskatās eleganti, jo tai ir vienkāršs un praktisks dizains.

LOOK IV ir viegli piestiprināma pie jebkura plakanā ekrāna, pateicoties īpašam webkameras stiprinājumam. Kā arī ierīcei ir integrēta programmatūra, kas nozīmē, ka nav nepieciešama uzstādīšana vai programmatūras instalēšana datorā, lai lietotu tiešsaistes kameru. Pievieno datoram USB pieslēgvietā un tiešsaistes kamera ir gatava lietošanai.

Cena: € 14.00 ar PVN

Media-tech LOOK IV MT4106 ir viena no labākajām budžeta klases webkamerām par ļoti zemu cenu, kas būs teicams palīgs attālinātām mācībām vai darbam. Ja vēlies iegādāties, sazinies ar mums:

+371 67048606 vai info@tomega.lv

Lejupielādēt produkta brošūru

AKCIJA! 14.00 EUR lēta webkamera