AKCIJA BEIGUSIES! Avtek Connect displeji ar Mozabook licenci uz gadu dāvanā!

Avtek interaktīvais displejs ar mozabook uz gadu par brīvu dāvanā

Avtek TouchScreen Connect jaunā displeju sērija:
Avtek TouchScreen 6 Connect sērija ir saņēmusi vairākus uzlabojumus, salīdzinot ar daudzpusīgo TouchScreen 5 Connect +XT modeli. Iebūvētais gaismas sensors kombinācijā ar acu aizsardzības tehnoloģiju padara Avtek TouchScreen 6 piemērotu jebkuriem gaismas apstākļiem. Šis modelis ir aprīkots ar daudziem savienojuma portiem, kas ir neaizstājami ikdienas darbā, t. sk. arī pilnīgi funkcionējošo USB-C, kas pārraida video saturu, audio saturu, skārienjūtību un arī vienlaicīgi uzlādē jūsu ierīci.
Avtek Zero Gap tehnoloģija (uzlabota Zero Bonding tehnoloģija), uzlabo lietotāja komfortu darbā ar skārienjūtīgo funkciju, piemēram, anotācijām, u.c.
Avtek TouchScreen 6 Connect interaktīvais displejs ar mozabook gada licenci dāvanā bez maksas

Avtek TouchScreen 6 Connect

Pieejamie izmēri: 65 collas, 75 collas, 86 collas un 98 collas
Izšķirtspēja: 4K/UHD (3840×2160)
Spilgtums: 420cd/m2
Ekrāna darbības cikls: 50 000h
Pieslēgvietas: RJ-45, RS232, 1xUSB-C, 1xUSB 2.0, 4xUSB 3.0, USB Touch, 3xHDMI (4K@60Hz)
Skaļruņi: 2x16W
Ekrāna reakcijas laiks: <7ms
Sistēma: Android 9.0, 4xCortex A73, 4GB RAM, 32GB atmiņa

Spied šeit un dodies uz mūsu e-veikalu →
Iegādājoties Avtek interaktīvo displeju Touchscreen 6 Connect saņem dāvanā mozabook ar gada licenci bez maksas

Mozabook

mozaBook ir mācību prezentāciju programmatūra skolotājiem un skolēniem, kas papildina jūsu mācību rīku klāstu ar daudzveidīgām ilustrācijām, animācijām un uzskates materiāliem. Aizraujošs interaktīvais saturs un iebūvētas lietotnes prasmju attīstīšanai, ilustrēšanai un virtuāliem eksperimentiem palīdz radīt skolēnos interesi par mācību vielu un apgūt zināšanas.

Vienkārša un Intuitīva
Izstrādes gaitā nepārtraukti tika ņemtas vērā skolotāju atsauksmes, tādēļ šī programmatūra ir vienkārši lietojama un visas funkcijas atrodas tur, kur lietotāji intuitīvi tās meklē.

Spied šeit un dodies uz mūsu e-veikalu →
Iegādājoties Avtek interaktīvo displeju Touchscreen 6 Connect saņem dāvanā mozabook ar gada licenci bez maksas

Kāpēc izvēlēties strādāt ar Mozabook?

Koplietojama
mozaBook izveidotās burtnīcas un darblapas var koplietot skolas vai valsts mērogā, tādēļ skolotāji var mācību stundās izmantot arī savu kolēģu izveidotās burtnīcas un darblapas.

Daudzpusīga
Jūs varat atvērt PDF dokumentus mozaBook vidē un pāris soļos pārveidot tos par prezentācijām vai pat digitālām publikācijām, pievienojot interaktīvo saturu no mūsu mediatēkas. Šādā veidā lietotāji var izveidot savas interaktīvās, digitālās mācību grāmatas un koplietot tās ar citiem.

Elpu aizraujoša
mozaBook arī ļauj piekļūt mediatēkai, kurā ir vairāk nekā 1200 interaktīvu 3D ainu, simtiem izglītojošu video un audio failu un darblapu, kas palīdzēs radīt skolēnos interesi par mācību vielu.

Pielāgojama
mozaBook var lietot gan uz interaktīvās tāfeles, gan datorā. mozaBook lietotāja saskarne ir saderīga ar un pielāgojama dažāda izmēra displejiem.

Daudzās valodās
mozaBook programmatūra, iebūvētās lietotnes, izglītojošie video, interaktīvās 3D ainas un aizkadra stāstījums ir pieejami daudzās valodās, kuru klāsts nepārtraukti paplašinās.

Ja nepieciešama konsultācija vai vēlies uzdot jautājumu, sazinies ar mums:
+371 67048606
info@tomega.lv

Tevi varētu interesēt šie produkti:
Nano Wisdom stikla tāfele ar iebūvetu interaktīvo displeju 75 collas
Nano Wisdom stikla tāfele ar iebūvetu interaktīvo displeju 86 collas