“Daugavpils tehnikums” vērtē Tecnilab svešvalodu klases aprīkojumu kā efektīvu palīgu mācību procesos

2014.gadā “Daugavpils tehnikums” aprīkoja svešvalodu mācību klases ar Tecnilab svešvalodu klases aprīkojumu.

“Daugavpils tehnikums” vadītāja I. Brokāne uzsver:

“Ar šī aprīkojuma palīdzību skolotāji efektīvāk māca svešvalodas nodarbībās (angļu un vācu), kā arī pašiem studentiem mācīties ir kļuvis interesantāk. Pateicoties jaunu tehnoloģiju izmantošanai, skolotājiem ir iespēja ātrāk un vieglāk pārbaudīt uzdevumus, kurus studenti izpilda klasē, netērējot laiku, kas ievērojami paaugstina mācību procesa rezultātus, jo pašu laiku, viņi var paspēt vairāk. Kā arī, multimediju tehnoloģiju izmantošana nodarbībās kļuva daudz vienkāršāka un skolotāji regulāri izmanto dažādas multimediju iekārtas, lai demonstrētu daudzveidīgus mācību materiālus savās nodarbībās.

image3

Skolotājam, pateicoties šīs klases aprīkojuma izmantošanai, tagad ir iespēja vieglāk dalīt skolēnus grupās, diferencēt uzdevumus, skolēni var diskutēt grupās un veikt citus skolotāja uzdevumus no savas darba vietas, netraucējot citiem. Skolotāji, kas strādā svešvalodu klasē, ļoti augsti novērtējuši tās darbību, priekšrocības un ērtumu.

Mūsu sadarbības laikā esam pārliecinājušies, ka SIA “Tomega” ir profesionālis pārstāvētajā jomā un labs sadarbības partneris, kura darbinieki vienmēr ir laipni, atsaucīgi un palīdz izvēlēties atbilstošāko preci, kā arī to, ka SIA “Tomega” spēj piedāvāt nestandarta risinājumus šajā jomā. Līdz šim brīdim SIA “Tomega” pilda garantijas saistības, savlaicīgi ir veikusi visas regulārās tehniskā apkopes un ārkārtas izsaukumus augstāk minētajam valodas klases aprīkojumam.”