Felfil 3D izejmateriālu pārstrādes sistēma.

Uztaisi pats savu 3D printera izejmateriālu ar Felfil pārstrādes sistēmu

Felfil Evo sistēma samazinās jūsu 3D drukas materiāla izmaksas līdz pat 80%. Ar to var pārstrādāt visus populārākos 3D drukas izejmateriālus – PLA, ABS, PETG, un citus. Pilnīga Felfil sistēma sastāv no Felfil smalcinātāja, kur smalcināt plastikātu, piemēram, pudeļu korķīšus vai neizdevušos drukas objektus, no plastikāta ekstrūdera, kur ievietot jau sasmalcinātu plastikātu, ar smalcinātāju sagatavotu vai iegādātām granulām, kas tiek karsētas un sagatavotas 1.75 mm vai 2.85 mm biezā drukas diegā, no uztinēja, kas sastāv no automātiskas iekārtas, kur materiāls tiek uztīts rullī un no taisnotāja, kas arī atdzesē uztinamo materiālu.

 

Felfil 3D materiāla pārstrādes sistēma - materiāls pat 80% lētāk

 

Felfil ir izgatavots no industriālas kvalitātes materiāliem, lai kalpotu iespējami ilgāk. Drukas sprausla izgatavota no bronzas un ir aprīkota ar pasīvu dzesēšanas mehānismu, pievadskrūve, kas dzen materiālu uz karsēšanu ir izgatavota no K100 kvalitātes metāla, tāpat kā pārējās būtiskās detaļas ir radītas no izturīgākajiem materiāliem. Ekstrūderis ir aprīkots ar īpaši augstas precizitātes sensoru drukas materiāla mērīšanai, lai tas visā garumā būtu vienlīdz biezs.

Felfil izmanto arī SpaceX

Felfil paredzēts izmantošanai jebkurā vidē ar jebkuru zināšanu līmeni. Felfil radīts ar mērķi samazināt plastmasas un plastikātu piesārņojumu vidē, pārstrādājot to un vienlaicīgi samazināt 3D drukas materiāla izmaksas. Izmantojot Felfil pārstrādes sistēmu ietaupījums sasniedz 80% uz drukas izejmateriālu.

Felfil tiek izmantots gan mājas apstākļos, gan lielos uzņēmumos, lai radītu prototipus, piederumus, detaļas saimniecībai, spēlēm, tehnikai un visam citam. Arī SpaceX izmanto Felfil 3D drukas pārstrādes sistēmu.

 

Felfil 3D drukas izejmateriāla pārstrādes sistēma - 3D drukas materiāls 80% lētāk

Felfil Evo Filament Extruder

Filament Extruder materiālu ražo ar ātrumu 1.15 metri minūtē, karsējot to 250C vai 300C grādu temperatūrā ar precizitāti biezumā līdz 0.07mm. Ar šo iespējams pārstrādāt visus populāros un biežāk izmantotos materiālus, kā piemēram PLA, ABS, PETG un citus. Felfil Evo Extruder ir open-source iekārta ar Arduino procesoru. Mehāniskās komponentes ir radītas tikai no izturīgākajiem materiāliem.

 

Felfil 3D drukas izejmateriāla pārstrādes sistēma - 3D drukas materiāls 80% lētāk

Felfil Spooler

Felfil Spooler ir Evo Extruder papildinājums, kas padara sistēmu pilnīgu un automātisku. Tās komplektā ir automātisks uztinējs, kas vienlaicīgi kontrolē uztinamā materiāla biezumu, tas ir aprīkots ar info displleju, kur attēlota būtiskā informācija – materiāla biezums, uztīšanas ātrums un uztītais daudzums, temperatūra un citi būtiskie parametri. Komplektā ar uztinēju iekļauts dzesētājs, kas novērš uztinamā materiāla deformēšanos.

 

 

Felfil 3D drukas izejmateriāla pārstrādes sistēma - 3D drukas materiāls 80% lētāk

 

Kā darbojas Felfil Evo pārstrādes sistēma? Skaties video:

Ja nepieciešama konsultācija, sazinies ar mums:
+371 67048606 vai info@tomega.lv

 

Tevi varētu interesēt arī:

Kywoo 3D trīs vienā 3D printeris - zema cena