Inovatīvā 3D pildspalva un tās lietošanas priekšrocības

Noteikti ir dzirdēts, kas ir 3D printeris. Taču bieži vien rodas jautājums – kas ir 3D pildspalva un kā tā darbojas?

3D pildspalva spēj izveidot zīmējumus uz dažādām virsmām vai gaisā, neizmantojot datoru un programmatūru palīdzību.

Pildspalva darbojas sekojoši: ierīces korpusā tiek kausēts PLA jeb ekoloģiskās plastmasas stienītis, kas “izkļuvis” no pildspalvas, strauji atdziest un iegūst plastmasai raksturīgo cietības pakāpi un stabilu struktūru.

Objektus var veidot kā vienotu formu, vai pēc tam tos sadalīt pa daļām. Atsevišķus objektus un detaļas var savienot kopā izmantojot to pašu 3D pildspalvu.

Pildspalva ir maza, vienkārša un diezgan iespaidīga. Tas ir reāls 3D printeris, kas izveidots kā rakstāmrīks. Jautri, ātri un vienkārši, un arī izglītojoši.

3D pildspalva paver jaunas iespējas ne tikai māksliniekiem, dizaineriem, bet ir izglītojošas arī bērniem. Mūsu piedāvātās XYZprinting da Vinci 3D pildspalvas svars ir 80g, izejmateriāls ir ekoloģiskā plastmasa (PLA), diametrā 1,75 mm. Pildspalvas izmērs ir 18 x 2 x 2 cm un tai ir maināma printēšanas galviņa – 0,8 mm vai 1,2 mm diametrā.

Plastmasa sacietē gandrīz uzreiz, kas ļauj zīmēt bez apstāšanās. Ir iespējams izmantot dažādas krāsas izejmateriālus. Vienkāršākas formas var veidot uzreiz, bet iepriekšējas sagatavošanās un praktiskām iemaņām. Sarežģītākus objektus var veidot, lejupielādējot šablonus no mājas lapas vai interneta. Sākotnēji veido objektu plaknē, vēlāk to samontē, izmantojot 3D pildspalvu, un iegūst trīsdimensiju objektu.

 

Vairāk informācijas par 3D pildspalvu: info@tomega.lv | 67048606

 

Apskati mūsu piedāvājumā esošās 3D pildspalvas, klikšķinot uz attēlu: