Ko darīt, kad #paliecmājās? – AKCIJA BEIGUSIES!

Ja vēl domā kā pavadīt laiku mājās, tad šeit būs vismaz 3 risinājumi, ar ko nodarboties – izglītojošas spēles, kad jāpaliek mājās. Interaktīva programmēšanas spēle Scottie Go!, kas paredzēta visām vecuma grupām un aizrauj gan jaunus, gan vecus. Skribot robots, kuru vari programmēt pēc saviem ieskatiem, liekot pildīt uzdevumus, kā arī papildus daļas iespējams izdrukāt ar Skriware 3D printeri (3D printeris gan iegādājams atsevišķi). VEX IQ Superkit robotikas komplekts, kur iespējams uzbūvēt kādu vien vēlies robotu un programmēt uzdevumus un kustības.

Scottie Go! interaktīva progrmamēšanas spēle

Scottie Go!

Scottie Go! Ir interaktīva spēle bērniem no 4 gadu vecuma, kas palīdz apgūt pamatzināšanas programmas koda veidošanā – liekot izpildīt aplikācijas varonim (Scottie) dotās komandas. Scottie Go! Spēle:

  • attīsta loģisko un analītisko domāšanu;
  • māca atrisināt problēmsituācijas un sadarbošanos komandā;
  • palīdz apgūt programmēšanas pamatzināšanas.

Cena: 49.00 EUR (iepriekš 69.00 EUR)

3D drukāts robots programmēšanai

Skriware Skribots

Modulāri roboti programmēšanas apguvei. Roboti bāzēti uz Arduino Mega platformas. Iespēja veidot sava robota dizainu un nepieciešamās detaļas izdrukāt uz 3D printera. Programmēšanas un vadības aplikācijas darbojas uz Android un iOS bāzes. Savienojami, izmantojot Bluetooth.

Cena: 185.00 EUR (iepriekš 194.00 EUR)

VEX IQ Superkit uzbūvējams un programmējams robots

VEX IQ Superkit

VEX IQ Super kit ir visaptverošs ievads robotika. VEX IQ robotu var lietot uzreiz, izmantojot rokas tālvadības kontrolieri un iebūvēto programmatūru. Robotu var ieprogrammēt izmantojot vadības paneļa LCD displeju vai bezmaksas grafisko plānošanas programmatūru.

Detalizētāk šeit.

Vairāk kā 850 detaļas
4 motori,
7 Sensori,
Robota vadības panelis,
kontrolieris un Baterijas
Komplektācijā kārba detaļu organizētai uzglabāšanai.

Cena: 390.00 EUR (iepriekš 484.00 EUR)