AKCIJA BEIGUSIES! Jabra austiņas darbam no mājām un mūzikai

Jabra Evolve 40

Profesionālas kvalitātes austiņas lieliskai produktivitātei un apbrīnojamai skaņas kvalitātei, klausoties mūziku. Jabra austiņas ir aprīkotas ar ārējās skaņas izolējošu austiņu apdares materiālu, mikrofonu, kam blakus automātiski ieslēdzas signālgaismiņa sarunas laikā, lai uzlabotu produktivitāti un 3.5mm jack savienojumu ar datoru, telefonu vai citu ierīci. Komplektā ietilpst arī kontroles pults ar ko regulēt austiņu iestatījumus un funkcijas. Kontroles pults ir aprīkota ar USB savienojuma ligzdu, lai saslēgtu ar datoru.
Jabra Evolve 40 MS Stereo/Mono cena – €89.00 (ar PVN)

Jabra Evolve 40 austiņas

Jabra Evolve 40 austiņas

3.5mm jack savienojums, lai pieslēgtu austiņas datoram, planšetei vai telefonam. Strādā vai klausies mūziku jebkur, kur esi.

Jabra Evolve 40 austiņas

Austiņu spilveni no speciāla materiāla, kas slāpē ārējo skaņu, īpaši augstās frekvences skaņas, piemēram, cilvēku balsis.

Jabra Evolve 40 austiņas

Sarkans diodes signāls automātiski ieslēdzas, kad notiek saruna, lai informētu apkārtējos un brīdinātu, ka esi aizņemts. Signālu iespējams ieslēgt arī manuāli.

Jabra Evolve 40 austiņas

Inteliģentā Jabra pāradresācijas sistēma ļauj pāradresēt Microsoft Teams zvanus uz telefonu, ja nepieciešams aiziet no datora.

Lai lejupielādētu Jabra Evolve 40 MS Stereo/Mono tehnisko brošūru ar pilnu specifikāciju, spied uz pogas zemāk:

Lejupielādēt brošūru

Vai izvēlies pilnu komplektu attālinātam darbam un mācībām no mājām

Webkamera un austiņas ar mikrofonu darbam no mājām

Lai iegādātos JABRA austiņas vai komplektu darbam no mājām, sazinies ar mums:
info@tomega.lv
+37167048606