Jaunais ClassVR Premium

Viss, kas nepieciešams, lai virtuālo realitāti padarītu par realitāti skolā!

Jaunākās no pasaulē apbalvotākajām izglītības virtuālās realitātes brillēm Class VR ir aprīkotas ar jaunu 2K HD displeju, augstas veiktspējas Qualcomm procesoru, kas radīts tieši papildinātās un virtuālās realitātes ierīcēm, 100 grādu skata leņķi, uzlabotu optiku, priekšpusē iebūvētu kameru un jaunu korpusu.

Jaunās ClassVR virtuālās realitātes brilles skolai un izglītībai
Virtuālās realitātes brilles, kas apvienotas ar unikālu skolēniem draudzīgu saskarni, žestu kontroli, dažādiem izglītības materiāliem un vienkārši lietojamu skolotāju kontroli. ClassVR ir paredzēta visu vecumu skolēniem. Brilles spēj attēlot virtuālo realitāti, paplašināto realitāti un jaukto realitāti.
Class VR Premium kontrolieris
Jaunais rokas kontrolieris iekļauts komplektā, lai uzlabotu virtuālās realitātes pieredzi un mijiedarbotos ar jauno Class VR saturu, ļaujot intuitīvi pārvaldīt virtuālās realitātes pieredzi. Darbojās ar vadu savienojumu, šīs vadības pultis ir vieglas un ir aprīkotas ar trīs pogām.

 

Pieejami 4 un 8 briļļu komplekti.

Class VR uzglabāšanas un pārvietošanas risinājumi ir izstrādāti, lai tie būtu maksimāli ergonomiski un praktiski, pārvietojot tos no klases uz klasi izglītības iestādēs. Abi komplekti, gan 4 briļļu, gan 8 briļļu, aprīkoti ar komplektā esošu cietu uzglabāšanas kasti, kas pasargās virtuālās brilles no apkārtējās vides ietekmes (triecieniem, skrāpējumiem) un vienlaicīgi nodrošinās arī uzlādi virtuālās realitātes ierīcēm ar vienu pieslēgvadu rozetei. Kā arī šīs uzglabāšanas un uzlādes kastes ir aprīkotas ar ritenīšiem un ir vieglas.

Class VR klases komplekti
Virtuālās realitātes klases komplekti izglītības iestādēm. 4 un 8 briļļu komplekti ar kontrolieriem un uzglabāšanas kastēm izglītības iestādēm.
Cenas:
Class VR Premium 4 set – €2599.00 (ar PVN)
Class VR Premium 8 set – €4656.00 (ar PVN)

1 gada ražotāja materiālu abonements dāvanā!

Ja vēlies iegādāties, sazinies ar mums:
+371 67048606 vai info@tomega.lv

 

Class VR virtuālās realitātes brilles

Lai iegādātos, sazinies ar mums:
+371 67048606
info@tomega.lv