Jaunākās paaudzes dokumentu smalcinātāji.

Ikviens biroja darbinieks zina – lai sasmalcinātu lielu nevajadzīgo dokumentu apjomu ir nepieciešamas vismaz vairākas stundas darba laika, kas, savukārt apstādina un kavē citus procesus un darba pienākumus. Savukārt ikviens vadītājs zina, ka darbinieku kapacitāti veltīt dokumentu iznīcināšanai – tā ir neefektīva darbaspēka kapacitātes izniekošana.

Dokumentu smalcināšana bez lieka laika patēriņa.

Tagad ikviens, kurš ikdienā pavada daudz laika, iznīcinot nevajadzīgo dokumentu kalnus, var atviegloti nopūsties, jo vācu papīra smalcinātāju zīmols HSM ir izstrādājis jaunāko dokumentu smalcinātāju paaudzi.

HSM Securio jaunās paaudzes dokumentu smalcinātāji aizvietos ikviena darbinieka sūrās darba stundas pie dokumentu smalcinātāja, jo ir aprīkoti ar automātisko papīra padevi, tas nozīmē, ka tagad ievietojot papīra smalcinātāja padevējā līdz pat 500 dokumentu lapām, jūs varat atgriezties pie svarīgāku pienākumu veikšanas un vairs nepavadīt laiku divvientulībā ar papīra smalcinātāju, kamēr visi dokumenti ir iznīcināti. Jaunās paaudzes smalcinātāji ir aprīkoti ar automātisko izslēgšanās funkciju, tas, savukārt, garantēs lieku enerģijas resursu nepārtērēšanu. Vienīgais uzdevums, kas jāpaveic pašiem – jāievieto nevajadzīgie dokumenti smalcinātājā, pārejo tas paveiks pats!

Iznīcina ne vien papīra dokumentus, bet arī disketes, diskus un saspraudes.

Vēl nesenā pagātnē pirms dokumentu ievietošanas smalcinātājā, bija nepieciešams dokumentus atbrīvot no saspraudēm, līmlapiņām un citām lietām, kas parasti tiek atstātas pie dokumentiem, jo pastāvēja bažas sabojāt papīra smalcinātāja metāla asmeņus tiktāl, ka smalcinātājs vairs kvalitatīvi nepilda savas funkcijas. Arī dokumentu sakārtošana un sagatavošana smalcināšanai prasīja papildus laiku, taču nu tā ir pagātne. Pateicoties īpaši izturīgajiem tērauda asmeņiem, Jaunākās paaudzes HSM Securio smalcinātāju sistēma sasmalcina dokumentus kopā ar saspraudēm un kniedēm, būtiski samazinot smalcināšanas laiku un neradot ne mazāko draudu asmeņu kvalitātei. Tāpat, HSM smalcinātāju jaudīgie asmeņi bez liekām pūlēm sasmalcina arī nevajadzīgos diskus un disketes.

Ieguldījums vides saudzēšanā.

Jau kompānijas pirmsākumos, kas aizsākas 20. gadsimta 70. gadu sākumā, HSM dibinātājs vēlējās radīt dokumentu smalcinātāju, kas veicinātu vides ekoloģiju un atvieglotu darbu papīra pārstrādē, tāpēc HSM smalcinātāji sniedz iespēju ikvienam birojam dot savu sniegumu vides uzlabošanā – izmantojot HSM dokumentu smalcinātāju, papīra materiāli, saspraudes un kniedes tiek nošķirti vienā atkritumu tvertnē, savukārt visi plastikāta materiāli – disketes un diski tiek sašķiroti citā konteinerī.

HSM dokumentu smalcinātāju oficiālie izplatītāji Latvijā ir SIA Tomega, kas piedāvā plašu papīra smalcinātāju izvēli, kas pielāgota ikviena biroja vajadzībām, lietotāju skaitam un dokumentu smalcināšanas vajadzībām.

Vācu kvalitāte.

HSM jaunās paaudzes dokumentu smalcinātāji ir ražoti Vācijā un atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. HSM ražo dažādu kategoriju dokumentu smalcinātājus, tie tiek klasificēti pēc lietotāju daudzuma, dokumentu sasmalcināšanas metodes un drošības līmeņa, taču nav nozīmes – vai tas ir A, B vai C kategorijas papīra smalcinātājs, pateicoties jaudīgajiem asmeņiem, tie visi kalpos daudzu gadu garumā, turklāt darbosies klusi un jaudīgi.