Kas ir MozaBook un kam tas nepieciešams?

MozaBook izglītības platforma

MozaBook ir interaktīva izglītības platforma, kas radīta, lai uzlabotu mācīšanās pieredzi ar digitāliem rīkiem. Tā uzlabo skolēnu iesaisti mācību procesā ar tādiem rīkiem kā animācijas, ilustratīvas un virtuālas laboratorijas, prasmju attīstībai paredzēti uzdevumi un lietotnes, prezentāciju rīki un citiem īpaši radītiem rīkiem.

 

mozaBook interaktīvs izglītības rīks izglītības iestādēm

 

MozaBook ir tulkots 24 valodās, piedāvājot nodarbības visu klašu (1.-12.) līmenī dažādos priekšmetos. Programmatūrai ir multivides bibliotēka, kuras saturs regulāri tiek papildināts un atjaunots. Šobrīd multivides bibliotēkā ir pieejami vairāk kā 1200 interaktīvie 3D ainu, simtiem izglītojošu video un audio failu, un darblapu, kas palīdzēs radīt skolēnos interesi par mācību vielu. MozaBook nodrošina iespēju importēt iepriekš veidotas mācību stundas un izveidot uzdevumus, prezentācijas un testus, izmantojot MozaBook rīkjoslu.

Mācībām klasē un no mājām

Skolotāji var izveidot savus uzdevumus un prezentācijas, un pārveidot tekstu grāmatas failus par interaktīviem uzdevumiem. Digitālās grāmatas var papildināt ar attēliem, zīmējumiem un interaktīvām 3D animācijām, kā arī individuāli veidotiem testiem zināšanu pārbaudei. Vairāk kā 100 tematiskās aplikācijas piedāvā uzlabot iegūtās zināšanas.

Lietotne atbalsta skārienjūtīgā ekrāna funkcijas un pielāgojās ekrāna izmēram, lai to būtu vienlīdz ērti lietot gan portatīvajā datorā, gan uz interaktīvā ekrāna.

 

mozabook interaktīvais mācību rīks skolām

Digitālās tekstu grāmatas

Pasniedzēji MozaBook var ielādēt savas pdf tekstu grāmatas, programma automātiski atpazīs attēlus un ļaus ar tiem rīkoties neatkarīgi, piemēram, palielināt. Vai izcelt atsevišķu teksta daļa, palielinot vai iezīmējot to.
 
MozaBook analizēs atvērto tekstu un automātiski piedāvās saistīto interaktīvo saturu kā arī to var piemeklēt manuāli, meklējot un izvēloties failus bibliotēkā

mozabook interaktīvais mācību rīks skolām

Testu un pārbaudes uzdevumu veidošana

Veido aizraujošus uzdevumus ātri un vienkārši, izvēloties un labojot uzdevumu sagataves. Uzdevumu darba lapasvar veidot ar dažādiem risinājumiem – jautājumu formā, testa veidā, pievienot laika limitu un citiem, kā arī ir iebūvēti dažādi dizaini darba lapām.
 
Veido uzdevumus, kas iekļauj attēlus, video vai audio failus, vai ielādē iepriekš sagatavotus jautājumus no 3D animācijām vai mozaTools rīka, kurus var rediģēt vai lietot gatavus.

 

Zīmēšanas rīki un darba burtnīca

MozaBook ir iebūvēti zīmēšanas rīki, lai veidotu illustrācijas darba lapās un grāmatās, sākot ar teksta iezīmēšanu un brīvu zīmējumu, līdz sarežģītām ilustrācijām ar ģeometrijas rīkeiem, lineālu, kompasu, diagrammām, u.c. rīkiem. Rīkam ir intuitīvs interfeiss, kas padara darbošanos vieglu arī jauniem studentiem.
 
Darba burtnīcām izveido fonu – līniju, rūtiņu vai attēlu, pievieno tekstu rakstot brīvā režīmā vai ar klaviatūru, zīmē attēlus, pievieno bildes, video vai 3D animācijas no mediju bibliotēkas. Šajā rīkā arī veic atzīmes tekstā, iezīmē, izcel tekstu. Iespējams veikt visas ierastās darbības, papildinot ar interaktīviem rīkiem.

 

mozabook interaktīva izglītības platforma ar gataviem uzdevumiem
mozabook interaktīva izglītības platforma ar gataviem uzdevumiem

 

Noskaties MozaBook prezentācijas video:

Ja nepieciešama konsultācija, sazinies ar mums:
+371 67048606 vai info@tomega.lv

 

Tevi varētu interesēt arī:

Avtek interaktīvie displeji skolai un izglītībai
SHARP interaktīvie displeji izglītības iestādēm, konferencēm, semināriem un pašvaldībām