Apgūsti un veido Virtuālo Realitāti no nulles ar Simlab Soft

Kas tad īsti ir SimLab Soft?

Tas ir programmatūru kopums izglītībai un darbam, kur izveidot savu virtuālo vidi jeb realitāti “no nulles” un sagatavot to kā izglītojošu mācību materiālu, izzinošu interaktīvu ekskursiju, strādāt kopīgi virtuālā vidē no dažādām ierīcēm un daudzām citām iespējām. Darba vajadzībām, VR Studio var veidot virtuālas apmācības, piemēram, darba drošībā, ugunsdrošībā, medicīniskajā palīdzībā, u.c. kā arī veidot virtuālas nekustamo īpašumu un projektu ekskursijas vai izmantot citā sev nepieciešamā kreatīvā veidā. Virtuālo vidi var sagatavot pilnībā bez programmēšanas.

Ar VR Studio veido interaktīvas apmācības ar jautājumiem, uzdevumiem, vērtēšanu, animācijas un klikšķināmus objektus. Ar Composer veido virtuālās vides savienojot jau gatavus objektus vai izveido no jauna pats visus objektus un vides. Plugins importē un eksportē veidotos objektus no un uz jebkuru no zināmākajām programmām 3D objektu veidošanai. VR Collaboration un VR Viewer ļauj aicināt un vienlaicīgi darboties vairākiem lietotājiem un skatīt no dažādām ierīcēm.

Kam nepieciešams SimLab Soft? SimLab Soft ir paredzēts tiem, kas vēlas un ir nepieciešams apgūt virtuālo realitāti un izmanto to mācībām un darbam. Izglītības iestādēs SimLab Soft kopā ar virtuālās realitātes brillēm kļūst par neaizstājamas pieredzes iegūšanas rīku, kas ievērojami uzlabos skolēnu iesaisti mācību procesā un mācību rezultātus, kā arī apgūs mūsdienīgus un ļoti būtiskus rīkus tehnoloģiju pasaulē, paverot plašas iespējas nākotnes profesijām. Savukārt, darba vidē SimLab Soft palīdz samazināt darba spēka noslodzi, efektīvāk vadīt apmācību un izglītojošos procesus, kā arī virtuāli apskatīt plānotos objektus.

SimLab Soft lieto kopā ar RedboxVR virtuālās realitātes komplektiem. Mēs esam autorizētais pārstāvis Latvijā gan RedboxVR produktiem, gan SimLab Soft virtuālās realitātes programmatūrai. RedboxVR un Simlab Soft ir pilnvērtīgs komplekts darbam ar virtuālo realitāti.

Simlab Composer
Pilnīga 3D vizualizācijas programma

Simlab VR Studio
Bez-kodēšanas VR vides izveidošanas rīks

Simlab VR Viewer
Starp-platformu VR apskates rīks

SimLab CADVRter
Pilnvērtīga 3D/CAD/VR konversijas programma

SimLab VR Collaboration
Papildinājums VR Viewer, lai iesaistītu vairākus lietotājus vienlaicīgi

SimLab Plugins
3D importēšanai un eksportēšanai no zināmākajām 3D programmām

Kādas VR brilles izvēlēties darbam ar Simlab Soft

Tevi varētu interesēt arī: