AKCIJA BEIGUSIES! Katram pirkumam dāvanā Moleskine mugursoma!

Katram pirkumam dāvanā Moleskine mugursoma
Šī gada septembrī un oktobrī veic pirkumus 300 EUR un 500 EUR bez PVN vērtībā un dāvanā saņem klasiskas Moleskine mugursomas 169 EUR un 199 EUR vērtībā. Moleskine ir augstākās klases ikdienas, ceļojumu un kancelejas preču ekosistēma, kas apliecinājusi savu kvalitāti daudzu gadu garumā. Moleskine ir pēctecis piezīmju grāmatu ražotājam, kas savulaik radīja pierakstu klades Ernestam Hemingvejam, Pablo Pikasso un Vincentam van Gogam.
Katram pirkumam dāvanā Moleskine mugursoma

Moleskine Metro mugursoma

Metro mugursoma ir klasiska stila pilsētas mugursoma, kur gana daudz vietas visām ikdienas nepieciešamajām lietām. Somai ir 2 nodalījumi, lai atdalītu jūsu portatīvo datoru no pārējām lietām. Ūdens noturīga un šūnu rakstā veidota odere, ar gaismu atstarojošiem elementiem, organizatoru rakstāmpiederumiem un nelielām iekškabatām.
Veic pirkumu vismaz 300.00 EUR vērtībā bez PVN
Katram pirkumam dāvanā Moleskine mugursoma 199 EUR vērībā

Moleskine Metro Rolltop mugursoma

Metro Rolltop ir ietilpīga mugursoma aktīvam cilvēkam, kas dzīvo dinamiskā vidē. Somas augšpuse ir nolokāma un noslēdzama ar sprādzi, kā arī sānā ir rāvējslēdzis ātrai piekļūšanai somas saturam. Somai ir polsterējumi ērtai lietošanai un tā ir viegli nostiprināma pie ceļojumu kofera. Ūdens noturīga un šūnu rakstā veidota odere, ar gaismu atstarojošiem elementiem, organizatoru rakstāmpiederumiem un nelielām iekškabatām.
Veic pirkumu vismaz 500.00 EUR vērtībā bez PVN
Katram pirkumam dāvanā Moleskine mugursoma

Ņem vērā!

Šis piedāvājums nav spēkā dīleriem un pirkumiem EIS (Elektronisko Iepirkumu Sistēmā). Vienam pasūtījumam tiek pievienota viena mugursoma. Jautājumu gadījumā, sazinies ar mums!

Ja nepieciešama konsultācija vai vēlies uzdot jautājumu, sazinies ar mums:
+371 67048606
info@tomega.lv

Tevi varētu interesēt šie produkti:
PANTUM 7105DW un 3305DW drukas iekārtas zemas cenas toneriem, lēti printeri
Grafiskā planšete HUION Kamvas 24 QHD darbam ar Photoshop Illustrator un Corel Draw