AKCIJA BEIGUSIES! Laiks mainīt spuldžu projektoru pret jaunu lāzera projektoru!

Laiks mainīt spuldžu projektoru pret jaunu lāzera projektoru SONY VPL-PHZ50

SONY VPL-PHZ50 lāzera projektors:

SONY lāzera projektora galvenās priekšrocības ir ilgais darba mūžs un izteikti košās, un spilgtās krāsas. Lāzera diodes resurss ir 20 000 darba stundas, kuru laikā gaismas jauda ir nemainīga.  Lāzera projektora izmaksas ir zemākas kā spuldžu projektoram, kam nepieciešama regulāra apkope un spuldžu maiņa, jo to resurss ir krietni īsāks.

Jaunais lāzera projektors SONY VPL-PHZ50 ar 20 000 darba stundu resursu un nemainīgu gaismas jaudu

Pasaulē mazākais un vieglākais 5000* lumenu lāzera projektors**

Estētiski plāns, viegls un stilīgs lāzera projektors SONY VPL-PHZ50 apvieno sevī nepārspējamu attēla izpildījumu ar iespaidīgu 5000 lumenu* gaišumu un uzticamu darbību. Ar diskrētu un vienkāršu dizainu, kas iederās jebkurā telpas interjerā, minimālu apkopju nepieciešamību un plašu uzstādīšanas variantu iespējām, VPL-PHZ50 ir primārā izvēle šodienas audiovizuālo risinājumu vajadzībām.

*VPL-PHZ50 5000 lm (5400 lm centrā)
**Sony veikts pētījums produktiem 3LCD lāzera projektoru klasē

Laiks mainīt spuldžu projektoru pret jaunu lāzera projektoru SONY VPL-PHZ50

Viegli pielāgojams. Uzstādi kā vēlies!

SONY VPL-PHZ50 uzstādīšana ir īpaši pielāgojama, projektors ir uzlabots ar papildus 55% vertikālo lēcas kustību (vertical lens shift range), kas palīdz sasniegt maksimālo projektora efektivitāti jeb taisnu un precīzu attēlu arī, ja projektors ir uzstādīts pie griestiem mazā telpā vai lielā auditorijā. Tāpat ir uzlabots arī projekcijas distances mērogs (throw ratio range), kas atvieglo iepriekš uzstādīta projektora aizvietošanu. Nav nepieciešama esoša griestu stiprinājuma pārvietošana.

Laiks mainīt spuldžu projektoru pret jaunu lāzera projektoru SONY VPL-PHZ50

Krāšņi un asi attēli iespaidos jebkuru auditoriju

Pieredzi iespaidīgi krāsu bagātus un detalizētus attēlus, konferenču telpās, lielās klases telpās vai vizuālās simulācijas vidēs. Krāsas un gradienti tiek precīzi attēloti, kā arī unikālā Reality Creation funkcija optimizē katru pikseli lai uzlabotu ekrānā rādīto, nepievienojot attēla graudainību. Bright View funkcija nodrošina labu redzamību arī gaišās un labi izgaismotās vietās.

Jaunais lāzera projektors SONY VPL-PHZ50 ar 20 000 darba stundu resursu un nemainīgu gaismas jaudu

AKCIJAS CENA!

Šobrīd īpaša ražotāja akcijas cena €1884.00 ar PVN (Iepriekš €2245.00 ar PVN). Lai iegādātos, sazinies ar mums vai dodies uz mūsu e-veikalu, spiežot uz poogas zemāk:

Spied šeit un dodies uz mūsu e-veikalu →

Ja nepieciešama konsultācija vai vēlies uzdot jautājumu, sazinies ar mums:
+371 67048606
info@tomega.lv

Tevi varētu interesēt šie produkti:
Kopā ar SONY lāzera projektoru izvelies Avtek projektora ekrānu
Nano Wisdom stikla tāfele ar iebūvetu interaktīvo displeju 86 collas