AKCIJA BEIGUSIES! Lapsafe uzlādes risinājumi portatīvajiem datoriem un planšetēm

Lapsafe uzlādes risinājumi

Uzlādes skapji

Lapsafe uzlādes risinājumi ClassBuddy portatīvo datoru, Chromebook un planšetu uzlādes skapji ir labākie risinājumi savā kategorijā. Šie uzlādes skapji ir efektīvākais risinājums ierīču uzlādei.

Ierīces tiek uzlādētas vienlaicīgi visātrākajā iespējamā laikā, izmantojot to AC adapterus.

ClassBuddy uzlādes risinājumi ir pilnībā sertificēti.

Vienlaicīgi iespējams uzlādēt līdz 32 ierīcēm. Uzlādes skapji ir finansiāli izdevīgs risinājums ierīču uzglabāšanai un lādēšanai. Metāla konstrukcija, kas radīta izturībai un ilgmūžībai. Organizēta un ergonomiska iekārta, kas ietaupīs vietu telpā.

Lapsafe uzlādes skapis

Visi uzlādes skapji ir ventilējami, ļaujot gaisam plūst cauri ventilācijas atverēm pamatnē, plauktos un aizmugurē augšpusē. Ja tiek izmantota datu pārneses funkcija, termostata kontrolēts ventilators ir pieejams, lai nodrošinātu optimālu ierīču lādēšanas temperatūru.

Rokturi iedobumā un noapaļoti uzlādes skapja stūri nodrošina ClassBuddy vienkāršu un ērtu izskatu, kā arī, vieglu manevrētspēju pārvietojot, nodrošina augstas kvalitātes ritenīši. Divus no ritenīšiem iespējams nobloķēt, lai novietotu uzlādes skapi stabilā pozīcijā.

Vairāk par produktu īpašībām un tehnisko specifikāciju meklē ražotāja mājaslapā, spiežot uz šī teksta.

Izmērs un cena

Lapsafe ClassBuddy 16 uzlādes skapis

Lapsafe ClassBuddy 32 uzlādes skapis

Lapsafe uzlādes risinājumi portatīvajiem datoriem un planšetēm ir efektīvākais risinājums iekārtu organizēšanai un uzlādei, pateicoties tā kompaktajiem izmēriem, lietošanas un pārvietošanas ergonomikai, kā arī uzlādes skapis izmaksu ziņā ir efektīvākā iekārta.

Vairāk par produktu uzzini, apskatot produktu lapu, spiežot uz pogas zemāk.

Apskatīt Lapsafe ClassBuddy

Lai iegādātos, aicinām sazināties ar mums, zvanot vai rakstot:
info@tomega.lv
+371 67048606