Bezkontakta roku dezinfekcijas stends ar distances termometru drošam darbam

Automātisks roku dezinfekcijas stends ar ķermeņa temperatūras mērīšanas ierīci (distances termometru) ir teicams risinājums maksimālas drošības un higiēnas nodrošināšanā publiskās vietās. Vienīgā ierīce, kas atpazīst sejas arī ar uzvilktu sejas masku. Sākoties jaunajam mācību gadam izglītības iestādēs, būs jānodrošina iespējami labākais risinājums, lai parūpētos par skolēnu un studentu veselību. Šī iekārta ir labākais risinājums – automātiska un bezkontakta roku dezinfekcija, kopā ar ķermeņa temperatūras mērīšanas ierīci, ar sejas atpazīšanas funkciju, nodrošinās visu augstāk minēto.

 

 

 

Lai uzzinātu vairāk par šo ierīci, apskati produkta brošūru zemāk.

 

 

 

ROKU DEZINFEKCIJAS STENDS

Šīs roku dezinfekcijas iekārtas ir tehnoloģiski pilnvērtīgas, ērtas lietošanai, jo zem automātiskā izsmidzināšanas mehānisma ir gana daudz vietas abām rokām, tām ir LED indikatori, kas informē par izsmidzināšanas procesu, zemu dezinfekcijas šķīduma vai baterijas līmeni. Pielāgojoties dažādām situācijām, dezinfekcijas stendi ir savienojami ar strāvas padevi vai darbināmi ar akumulatoru. Ir gan brīvi stāvošas, pārvietojamas iekārtas, gan, mazākām telpām un nepieciešamībām, pie sienas montējami roku dezinfekcijas stendi.

ĶERMEŅA TEMPERATŪRAS MĒRĪŠANAS IERĪCE

Ķermeņa temperatūras mērīšanas ierīce (bezkontakta distances termometrs) aprīkota ar 7 collu 1080p HD displeju, nodrošinot ātru un precīzu temperatūras mērījumu. Vienīgā ierīce, kas atpazīst personas arī ar uzvilktu sejas masku. Ierīcē var saglabāt līdz 22 400 personu seju datubāzi. Ātri un precīzi nomērīs temperatūru – mērīšanas distance ir 0.5m – 3m, temperatūras noteikšanas laiks ir mazāks par 500 milisekundēm, mēra temperatūru diapozonā no 30 – 45 grādiem pēc Celsija skalas.

Lai lejupielādētu produkta brošūru, spied uz pogas zemāk:

 

Lejupielādēt brošūru

 

Lai uzzinātu vairāk par iekārtu, komplektāciju un cenām, aicinām sazināties ar mums jau šodien!

Kontaktinformācija:

+371 67048606

info@tomega.lv