Oficiālais Sharp biroja tehnikas pārstāvis Latvijā – SIA Tomega

Sākot ar 2019. gada 1. septembri oficiālais Sharp biroja tehnikas pārstāvis Latvijā ir SIA Tomega, kas pārņēmis ražotāja pārstāvniecību un tehnikas izplatīšanu.

 

Ar vairāk kā 10 gadu pieredzi biroja nodrošinājumā, tehnikas apkalpošanā un izejmateriālu piegādē Baltijas tirgū, Tomega veic nākamo soli uzņēmuma attīstībā. Uzņēmums ir sevi pierādījis kā stabilu, kvalitatīvu un uz sadarbību orientētu uzņēmumu, kā rezultātā aizvien vairāk pasaulē labi zināmi zīmoli izvēlas Tomega par sadarbības partneri. Jāpiemin, ka SIA Tomega partneru tīkls ir ne tikai lielākajās Latvijas pilsētās, kā, piemēram, Daugavpilī, Ventspilī un Liepājā, bet arī mazākās pilsētās, piemēram , Kandavā, Balvos, Limbažos.

Sharp ir uzņēmums ar bagātu vēsturi, kura pirmsākumi meklējami pirms vairāk kā 100 gadiem, kad tālajā 1912. gadā uzņēmums sāka savu darbību elektronikas jomā. Jau 1972. gadā Sharp prezentēja pirmo kopētāju, kas norāda uz gadu desmitus ilgu pieredzi biroja tehnikas ražošanā un jaunu kvalitātes standartu ieviešanā. Līdz šim uzņēmuma pārstāvniecību Latvijā veica uzņēmums “Inter-Rīga”, kas savu darbību pārtraucis, kā rezultātā SIA Tomega ir pārņēmis Sharp partnera pienākumus Latvijā, apkalpojot esošos klientus, nodrošinot garantijas saistību izpildi un turpinot zīmola virzīšanu tirgū.

“Mēs redzam šo kā lielisku papildinājumu esošajam piedāvājumam, turpinot nepārtrauktu darbu pie uzņēmuma attīstības. Esam sevi pierādījuši darbā ar citiem spēcīgiem zīmoliem un arī tādos segmentos kā biroja tehnikas noma. Sharp tehnika, ar inovatīviem risinājumiem un tehnoloģisko izpildījumu, iederas mūsu nākotnes vīzijā par pilnīgu biroja nodrošinājuma piedāvājumu,” stāsta valdes loceklis Edgars Evelons

Būtiski pieminēt, ka biroja tehnikas nodrošinājums neaprobežojas tikai ar drukas iekārtām, kopētājiem un multifunkcionāliem printeriem. Aizvien būtiskāk darba vietās un izglītības iestādēs ir izmantot mūsdienīgas un inovatīvas tehnoloģijas, kā piemēram interaktīvos displejus, kas padara darba procesu ērtāku, rediģējot uzskates materiālus reālajā laikā. Arī interaktīvie displeji ir viens no produktiem Sharp sortimentā. Tāpat oficiālais Sharp biroja tehnikas pārstāvis Latvijā SIA Tomega piedāvā visāda veida un zīmolu projektorus, dokumentu skenerus un smalcinātājus ar dažāda līmeņa drošības parametriem un jaunākās tehnoloģijas modernai izglītības sistēmai – 3D printerus, robotiku, virtuālās realitātes brilles, sensorus un citus rīkus.

“Jums nav jābūt ekspertam, lai iegādātos atbilstošāko tehniku savai darba vietai, mūsu kolektīvā ir zinoši un pieredzējuši kolēģi, kuri savas zināšanas regulāri papildina un uzlabo apmācībās ar ražotāju pārstāvjiem un piedāvās Jums specifiski jūsu vajadzībām izmeklētas tehnikas iekārtas,” akcentē Edgars Evelons.

Tāpat Tomega nodrošina pēcapkalpošanu, kur ietilpst garantijas serviss, apkopes, kā arī izejmateriāli tehnikas uzturēšanai. Gan Sharp tehnikai, gan citu zīmolu iekārtām tiek nodrošināta tikai oficiālo ražotāju izejmateriāli, kas ir saderīgi ar atbilstošajām iekārtam un nodrošina nemainīgi augstu kvalitāti.

Šeit var apskatīt Sharp produktus un nepieciešamības gadījumā sazinaties ar mums, mēs piedāvāsim tehniku atbilstoši Jūsu vajadzībām.

 

Publikācija portālā Dienas Bizness.

 

Publikācija portālā Kursors.lv