Skip to main content

Pieteikties dīlera satusam

Sadarbībai izvēlies profesionāļus

Ja vēlies kļūt par biroja tehnikas, audiovizuālās tehnikas un izglītības tehnoloģiju izplatītāju un piedāvāt jaunākās tehnoloģijas savā tirdzniecības vietā, pievienojies mūsu dīleru tīklam. SIA Tomega ir biroja tehnikas, audiovizuālās tehnikas un izglītības tehnoloģiju uzņēmums ar vairāk kā 15 gadu pieredzi elektrotehnikas un izglītības jomā, nodrošinot atpazīstamāko zīmolu produkciju, pilna servisu un garantiju.

Tomega priekšrocības

Pieredze – Vairāk kā 15 gadu pieredze biroja tehnikas, audiovizuālās tehnikas un izglītības tehnoloģiju jomā, nodrošinot nemainīgi labu servisu un iemantojot pasaules lielāko tehnoloģiju ražotāju uzticību.

Plašs produktu klāsts – Tomega pārstāv pasaulē atpazīstamakos tehnoloģiju zīmolus, kas piedāvā ne tikai augstāko kvalitāti produkcijai, bet arī plašāko klāstu tehnikas sortimentā, kas nodrošina visu nepieciešamo gan biroja darbam – no drukas un smalcināšanas tehnikas līdz konferenču saziņas rīkiem un interaktīviem displejiem, gan izglītības veicināšanai skolās – no interaktīvam tāfelēm līdz robotikas komplektiem.

Servisa centrs – Visiem pārstāvētajiem zīmoliem esam oficiālais partneris Latvijā un Baltijā, kas servisa darbos un apkopēs nozīmē tikai oficiālās tehnoloģijas un servisa metodes pielietošanu.

Aizpildi anketu un kļūsti par dīleri

Dīlera pieteikuma anketa

"*" indicates required fields