AKCIJA BEIGUSIES! Polaroid 3D pildspalvu Ziemassvētku akcija!

Jaunās Polaroid 3D pildspalvas būs šī gada labākā dāvana Ziemassvētkos. Ar Polaroid Play+ drukā visus populārākos un labākos materiālus kā arī īpašos Deluxe Silk vai tumsā spīdošos materiālus. Ar Candy Play izdrukā īstas konfektes, ēdienu dekorācijas vai jebkādus citus saldumus. Iegādāties var visu atsevišķi, taču komplektā daudz izdevīgāka cena. Par šādu dāvanu priecāsies jebkurš.
Polaroid Play+ 3D pildspalva dāvanai Ziemassvētkos - zema cena, Ziemassvētku akcija

Polaroid Play+ 3D pildspalva

Jaunā Polaroid Play+ 3D pildspalva ir veidota ar gludu, ergonomisku dizainu, padarot to dabiski piemērotu jebkurai rokai, tādējādi uzlabojot zīmēšanas pieredzi.
Tehniskā specifikācija:
Izmantojamie materiāli: PLA, Deluxe Silk, Multi-Colour, Glow-in-the-Dark
Automatiskā izslēgšanās: Jā
3 ātrumu iestatījumi: Rapid (ātrs), Normal (parasts), Fine (labs)
Cena
€50.00 ar PVN
Polaroid Play+ 3D pildspalvas izejmateriāls dāvanai Ziemassvētkos - zema cena, Ziemassvētku akcija

Polaroid Play+ 3D pildspalvas izejmateriāls

Katrā iepakojumā ir 20 gabali 1.75mm diametra 5 metru garuma izejmateriāls. PLA materiāla iepakojums ir dabai draudzīgs, jo veidots no kukurūzas cietes un dabā sadalās. Kastē komplektā iekļauti arī 2 gabali Deluxe Silk izejmateriāli.
Cena
€33.00 ar PVN
Polaroid Play+ 3D pildspalvas komplekts ar izejmateriālu dāvanai Ziemassvētkos - zema cena, Ziemassvētku akcija

Polaroid Play+ 3D pildspalvas komplekts

Komplektā iekļauta Polaroid Play+ 3D pildspalva, ar standarta izejmateriālu komplektā un papildus izejmateriālu 20gb x 5m. Jaunā Polaroid Play+ 3D pildspalva ir veidota ar gludu, ergonomisku dizainu, padarot to dabiski piemērotu jebkurai rokai, tādējādi uzlabojot zīmēšanas pieredzi. Katrā iepakojumā ir 20 gabali 1.75mm diametra 5 metru garuma izejmateriāls. PLA materiāla iepakojums ir dabai draudzīgs, jo veidots no kukurūzas cietes un dabā sadalās. Kastē komplektā iekļauti arī 2 gabali Deluxe Silk izejmateriāli.
Cena
€70.00 ar PVN
Polaroid Candy Play 3D pildspalva īstu saldumu drukāšanai kā dāvana Ziemassvētkos - zema cena, Ziemassvētku akcija

Polaroid Candy Play 3D pildspalva

Pirmā 3D pildspalva, kas drukā konfektes. Izmantojot CandyPlay pildspalvu, jūs varat veidot sava dizaina konfektes izmantojot ražotāja paraugus vai savu iztēli.
Pieejamās konfekšu garšas:
Zemeņu
Apelsīnu
Citronu
Ābolu
Vīnogu
Kolas.
Iekārtas komplektācijā iekļauts
CandyPlay pildspalva un turētājs,
USB-C vads,
4xZemeņu garšas konfektes kārtridži
Cena
€51.00 ar PVN
Polaroid Candy Play 3D pildspalvas izejmateriāls īstu ēdamu saldumu drukāšanai kā dāvana Ziemassvētkos - zema cena, Ziemassvētku akcija

Polaroid Candy Play 3D pildspalvas kārtridži

Dažādu garšu kārtridži Polaroid Candy Play 3D pildspalvai. Materiāli ir vegāniski, ar dabisku garšu un nesatur cukuru. Iepakojumā ir 48 gabali 6 dažādu garšu kārtridži – zemeņu, apelsīnu, kolas, citronu, ābolu, vīnogu. Konfekšu, ēdienu dekorāciju un citu saldumu drukāšanai
Cena
€33.00 ar PVN
Polaroid Candy Play 3D pildspalvas komplekts ar izejmateriālu īstu ēdamu saldumu drukāšanai kā dāvana Ziemassvētkos - zema cena, Ziemassvētku akcija

Polaroid Candy Play 3D pildspalvas komplekts

Pirmā 3D pildspalva, kas drukā konfektes. Izmantojot CandyPlay pildspalvu, jūs varat veidot sava dizaina konfektes izmantojot ražotāja paraugus vai savu iztēli. Iekārtas komplektācijā iekļauts: CandyPlay pildspalva un turētājs, USB-C vads, 4xZemeņu garšas konfektes kārtridži. Dažādu garšu kārtridži Polaroid Candy Play 3D pildspalvai. Materiāli ir vegāniski, ar dabisku garšu un nesatur cukuru. Iepakojumā ir 48 gabali 6 dažādu garšu kārtridži – zemeņu, apelsīnu, kolas, citronu, ābolu, vīnogu.
Cena
€70.00 ar PVN

Ja nepieciešama konsultācija vai vēlies uzdot jautājumu, sazinies ar mums:
+371 67048606
info@tomega.lv

Tevi varētu interesēt šie produkti:
Polaroid PlaySmart 3D printeris Ziemassvētku dāvanā
XYZ Printing 3D Pen līdzīga prece Zmorph FAB 3D printeris