Portatīvo datoru uzlādes risinājumi – uzlādes rati un uzlādes koferi.

Uzlādes risinājumi skolās un citās izglītības iestādēs kļūst par nepieciešamību, jo datorrīku izmantošana notiek ik uz soļa gan mācību procesā, gan personīgajām lietām. Viens no ērtākajiem rīkiem kā nodrošināt maksimāli efektīvu datortehnikas izmantošanu, ir uzglabāt un lādēt tos tiem speciāli paredzētā veidā – uzlādes ratos vai uzlādes koferos, kas uzstādīti klasē pie sienas, uz galda vai pārvietojamā režīmā. Visticamāk klases telpā nebūs pieejamas tik daudz elektrības rozetes, lai vienlaicīgi visi varētu pieslēgt savus portatīvos datorus darbam mācību stundās, taču uzlādes ratos tie uzlādēsies vienlaicīgi un vienmēr būs drošībā aiz slēgtas slēdzenes un izturīga korpusa, kas noturīgs pret bojājumiem un vandalismu. Vairāk par iekārtam lasi zemāk un par iegādi un uzstādīšanu, sazinies ar mums.

Līdz gada beigām IZM piegādās skolām papildus 35 791 portatīvos datorus “Chromebook”. Datoru iepirkums īstenots  projekta “Digitālās plaisas mazināšana sociāli neaizsargātajām grupām un izglītības iestādēs” ietvarā ar Eiropas Savienības (ES) Atveseļošanas fonda atbalstu. MultiClass un Avtek uzlādes rati precīzi atbilst “Chromebook” datoru vajadzībām

Starboard uzlādes rati ir jaunums mūsu klāstā. Tas nodrošina vienlaicīgu uzlādi 32 portatīvajiem datoriem. Tā izmēri korpusam ir: augstums – 88cm (bez roktura), platums 75,5cm, dziļums 56cm. Vienas uzlādes vietas izmēri: platums – 3cm, augstums – 30,5cm augšējam plauktam, 28,5cm apakšējam plauktam, dziļums 36cm.

Starboard uzlādes rati ir izturīgs un robusts risinājums, ja nepieciešama droša glabāšana un pārvietošana daudzām viedierīcēm vienlaicīgi. Viens no labākajiem risinājumiem portatīvo datoru glabāšanai un uzlādei skolās. Izturīgi ritenīši, bieza metāla korpuss, kas noturīgs pret vandalismu, un slēdzene, kas izturēs bojāšanas mēģinājumus.

Uzlādes rati ir ērts risinājums portatīvo datoru uzglabāšanai, lādēšanai un pārvietošanai nepieciešamības gadījumā. Tie ir pieejami dažādos izmēros, atkarībā no nepieciešamo uzlādes ierīču skaita – 16 vai 32 ierīcēm. Pārvietojamie uzlādes rati ir plaša pielietojuma iekārta, ko var pārvietot, uzstādīt uz galda vai pie sienas. Pārvietošanai ir ērti rokturi. Tāpat kā uzlādes koferi, tie ir izturīgi pret vandalismu, droši pret bojājumiem un elektrības pārrāvumiem (īssavienojumiem) pateicoties speciālai drošības sistēmai.

Uzlādes koferi ir paredzēti vairāku portatīvo datoru vai planšetu uzlādei vienlaicīgi. Uzlādes koferi pieejami vairākos izmēros, krāsās, ko pielāgot telpas interjeram, un atšķirīgām funkcionalitātēm, piemēram, ar sinhronizēšanu vai izņemamu atsevišķu iekārtu nodalījumu. Uzlādes koferi paredzēti īpaši drošai glabāšanai un noturībai pret vandalismu. Uzlādes koferi ir mazāki kā uzlādes rati un tie pieejami ar 8 un 16 uzlādes vietām. Pēc veiktiem drošības testiem, tie ir 6 reizes izturīgāki kā citi portatīvo datoru uzglabāšanai paredzēti koferi, kā arī tie ir ūdens un mitruma noturīgi.

Cik maksā uzlādes risinājumi?

Cena ir atkarīga no iekārtas funkcionalitātes, uzlādējamo iekārtu daudzuma, iekārtas funkcijām un vairākiem citiem faktoriem. Cenas iekārtām sākās no 890 EUR ar PVN, taču iesakām sazināties ar mums, lai mēs varētu pastāstīt kāda iekārta Jums būtu visatbilstošākā. Lai noskaidrotu precīzu cenu iekārtai, kas atbilst Jūsu vajadzībām, sazinieties ar mums, zvanot +371 67048606 vai rakstot uz info@tomega.lv.

Iekārtas pieejamas arī EIS!

Uzlādes risinājumi portatīvajiem datoriem un planšetēm atrodami arī elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS).

Tevi varētu interesēt arī:

Kywoo 3D 3D printeris ar drukas izejmateriāliem 3D printēšanai