Scottie Go interaktīvā galda spēle

Scottie Go interaktīvā programmēšanas spēle jauniešiem

 

Interaktīvā programmēšanas spēle Scottie Go!

  • Spēlei ir 60 uzdevumi, sadalīti 7 moduļos, kas piedāvā daudz stundu izklaides un mācības;
  • Komplektā ietilpst 179 spēles lauciņi kodu rakstīšanai, rokasgrāmata, spēles paliknis un licence. Mobilā ierīce nav iekļauta;
  • Spēlētājs izvēlas uzdevumu lietotnē un raksta kodu, izliekot spēles lauciņus uz spēles palikņa. Programma kontrolē galvenā varoņa, Skotija, kustību;
  • Spēlētājs noskenē kodu ScottieGo! Lietotnē datorā, planšetē vai viedtelefonā;
  • Kad kods ir noskenēts, Skotijs izpildīs ekrānā uz spēles palikņa izlikto funkciju;
  • Spēlētājs redzēs vai funkcija ir uzrakstīta pareizi.
Scottie Go interaktīva galda spēle

 

Spēles laukumi

Spēles laukumi tiek izmantoti, lai rakstītu komandas, kuras Skotijam jāizpilda. Tie palīdz arī izprast programmēšanas pamatus, kā piemēram, mainīgos, cilpas vai funkcijas.

Lietotne

Lietotni izmanto, lai piefiksētu uzrakstītās komandas ar foto vai video palīdzību. Kad komanda ir noskenēta, Skotijs to izpildīs soli pa solim, un spēlētājs varēs redzēt vai komanda uzrakstīta pareizi.

 

Scottie Go interaktīva galda spēle

 

Uzdevuma lasīšana

Lietotne spēlētājam uzdos uzdevumu. Spēlētājs to izlasa un analizē. Jāizdomā komandas sekvence, kas nogādās Skotiju galapunktā, izvairoties no šķēršļiem, paņemot objektus, utt. Darbību kombinācijas rezultātā uzdevums tiks izpildīts.

Komandas rakstīšana

Spēlētājs sāk rakstīt komandas. Katra komanda sākas ar SĀKUMS lauciņu un beidzās ar BEIGAS lauciņu. Starp šiem lauciņiem spēlētājs saliek komandas sekvenci. Dažiem no lauciņiem nepieciešams papildu parametrs – piemēram soļu skaits, kas jāveic.

Komandas pārbaudīšana

Kad nospiesta poga “Kamera”, spēlētājs pārslēdzas uz skenēšanas režīmu. Šajā brīdī komanda tiek noskenēta un apstrādāta, un acumirklī tiek pārvērsta par Skotija kustību. Lietotne arī analizēs vai komanda ir precīza un uzdevumā prasītie nosacījumi ir izpildīti. Pēc uzdevuma izpildes, spēlētājs saņem vērtējumu. Ja komanda ir pareiza, Skotijs uzdevumu izpildīs, pretējā gadījumā tiks lūgts veikt labojumu. Ja komanda būs pārāk gara, spēlētājs tiks aicināts to saīsināt (optimizēt).

Scottie Go interesanta galda spēle

 

Lai iegādātos spēli, sazinies ar mums:

info@tomega.lv

+37167048606