✆ 67048606info@tomega.lv

Šīs dezinfekcijas iekārtas ir tehnoloģiski pilnvērtīgas, ērtas lietošanai, jo zem automātiskā izsmidzināšanas mehānisma ir gana daudz vietas abām rokām, tām ir LED indikatori, kas informē par izsmidzināšanas procesu, zemu dezinfekcijas šķīduma vai baterijas līmeni. Pielāgojoties dažādām situācijām, dezinfekcijas iekārtas ir savienojamas ar strāvas padevi vai darbināmas ar akumulatoru. Ir gan brīvi stāvošas, pārvietojamas iekārtas, gan, mazākām telpām un nepieciešamībām, pie sienas montējamas.

Apskati produkta brošūru, kur norādīti iekārtas izmēri un cenas:

 

 

Atšķirībā no jau redzamajiem roku dezinfekcijas risinājumiem, šis nodrošina pilnīgu bezkontakta darbību, nav jāspiež poga vai pumpītis, kam iepriekš pieskārušies citi cilvēki. Tam ir vairākas versijas, tātad, pielāgojams attiecīgajiem apstākļiem – vietās ar lielu cilvēku plūsmu, kā piemēram mācību iestādēs, tirdzniecības centros, lidostās, autoostās, stacijās vai slimnīcās ieteicams uzstādīt iekārtas lielāko versiju, kurai attiecīgi ir lielākais dezinfekcijas šķīduma konteinera tilpums (20 litri) un pieslēdzams pie elektrības nepārtrauktai darbībai, savukārt vietās ar mazāku cilvēku plūsmu, piemēram, veikalos, restorānos, bāros, viesnīcās, klīnikās, degvielas uzpildes stacijās vai uzņēmumu birojos attiecīgi var uzstādīt iekārtu ar mazāku tilpumu, 5 litri vai 2.9 litri. Arī salīdzinoši šaurās vietās, mazos birojos, telpās, vislabāk izvēlēties pie sienas montējamu dezinfekcijas iekārtu.

 

Automātiska roku dezinfekcijas iekārta

 

Roku dezinfekcijas iekārtas un risinājumi būs aktuāli arī pēc vīrusu un infekciju uzliesmojumiem un kļūs par ierastu drošības risinājumu jebkurā gadalaikā, jebkurā vietā. Aicinām nodrošināties laicīgi, jau tagad, lai Jūsu kolēģi un klienti būtu pasargāti, un darbs varētu turpināties ierastajā režīmā. Jautājumu gadījumā, varat droši sazināties ar mums, mēs izstāstīsim un demonstrēsim iekārtu, nepieciešamības gadījumā.

Kontaktinformācija:

+371 67048606

info@tomega.lv

 

SIA Tomega, kā oficiālais SHARP biroja tehnikas pārstāvis Latvijā, piedāvā arī visa veida SHARP biroja tehniku un risinājumus. Vairāk par SHARP produktiem skaties mūsu mājaslapā, spiežot uz pogas zemāk:

 

SHARP produkti