SmartClass+ vai Zoom, Microsoft Teams un Google Classrooms

Kāpēc izvēlēties SmartClass?

Ir daudz iemeslu, kādēļ izvēlēties SmartClass digitālo rīku valodu mācībām Zoom, Google Classrooms, Microsoft Teams vai citu rīku vietā. Šeit būs vairāki iemesli, lai izvēlētos tieši SmartClass, taču, to var arī savienot ar kādu no iepriekš minētajiem rīkiem. Citi tiešsaistes konferenču rīki nepiedāvā SmartClass iespējas, jo tas ir radīts speifiski valodu apgūšanai gan attālināti, gan klātienē.

1. Radīts, lai mācītu valodas.

Iepriekš minētās platformas ir vienkārši online konferenču rīki, taču SmartClass ir specifiski radīts, lai mācītu valodas gan klātienē, gan attālināti, kas piedāvā tieši valodu mācībām izstrādātus risinājumus, iespējas un funkcijas.

2. Izmantojiet attālināti vai klātienē klasē.

SmartClass ir radīts ne tikai mācībām attālināti. Vienkārši un ērti var radīt uzdevumus darbam klātienē, specifiskas priekšzināšanas nav nepieciešamas, jo SmartClass ir viegli saprotams. Izveido pilnībā gatavus uzdevumus tikai 5 minūšu laikā.

3. Vairākas valodas mācībām.

Nav nepieciešams mainīt klases, pārslēgties starp programmām vai mainīt vidi. SmartClass platforma ir sagatavota, lai varētu ērti mācīt valodas no viena rīka.
 

 

4. 19 sagataves, lai ātri izveidotu interaktīvus uzdevumus.

Sagataves uzdevumiem, kas māca rakstīšanu, lasīšanu, izrunu un runāšanu. Sagatavot interesantus un aizraujošus uzdevumus neaizņems vairāk kā 5 minūtes.

5. Sagatavots saturs angļu, vācu un spāņu valodām.

Viss SmartClass saturs ir pedagoģiski sagatavots un atbilst starptautiskiem mācību apguves standartiem CEFR (Common European Framework of Reference for Languages).

6. Saturs stundām ilgām mācībām.

Vairāk kā 50% uzdevumu tiek vērtēti automātiski sistēmā, kas ir lielisks palīgs skolotājiem, ietaupot laiku uz katra skolēna vērtēšanu. Kā arī mākslīgā intelekta elementi uzreiz norādīs kļūdas, norādīs skaidrojumu un veiks darbības, lai iesaistītu skolēnus mācībās.

 

SmartClass+ ir tiešām vērtīgs rīks mūsdienīgā izglītības iestādē. Sagatavo uzdevumus no nulles 5 minūšu laikā, uzdevumi tiek automātiski novērtēti, māca specifiski izrunu, rakstīšanu, lasīšanu un runāšanu, izmanot gan klātienē, gan attālināti, ietaupa laiku uz vērtēšanu un uzdevumu sagatavošanu. Ja vēlies uzzināt vairāk, sazinies ar mums:

+371 67048606 vai info@tomega.lv