SIA Tomega piedalās Izglītības tehnoloģiju un inovāciju konferencē “LatSTE 2016”

Uzņēmums SIA Tomega pirmo reizi piedalījāmies Izglītības tehnoloģiju un inovāciju konferencē “LatSTE 2016”, kas norisinājās 25. un 26. oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā. Konference “LatSTE 2016” pulcēja pedagogus un uzņēmējus “LV2020” uzņēmēju forumā. Savukārt bērniem, jauniešus un viņu vecākiem bija iespēja piedalīties Tehnoloģiju MINI festivālā.

 

Izstādē tika demonstrētas sekojošas SIA Tomega piedāvājumā esošās iekārtas: XYZprinting 3D printeris, 3D pildspalva un 3D rokas skeneris, Focus Touch interaktīvais displejs, HSM dokumentu smalcinātājs un jaunās paaudzes krāsainā drukas iekārta TOSHIBA e-STUDIO 2505AC.

 

Pirmā izstādes diena tika veltīta pedagogiem, kuri paralēli konferencēm apmeklēja izstāžu stendus un uzdeva sev interesējošus jautājumus. Otrajā dienā Tomega komanda aktīvi darbojās Tehnoloģiju MINI festivālā, kur bērniem bija iespēja radoši izpausties ar XYZprinting 3D pildspalvu.

Daudzi izstādes apmeklētāji atzina, ka ir redzējuši internetā un dzirdējuši par 3D printeriem un pildspalvām, taču dzīvē tos redzēja pirmo reizi. Pie tam, 3D pildspalvu varēja izmēģināt ikviens interesents. Iespēja izmēģināt 3D pildspalvu tik ļoti interesēja stenda apmeklētājiem, kas rinda saglabājās līdz pat izstādes dienas beigām. Pēc izstādes secināja, ka kopā divu dienu laikā tika izprintēti vairāk kā 22 metri ekoloģiskās plastmasas izejmateriāla.

Stenda apmeklētāji festivāla laikā atzina, ka skatoties no malas kā tiek lietota 3D pildspalva, tas šķiet vienkāršāk, bet patiesībā ir nedaudz sarežģītāk.

Pēc veiksmīgi pēc aizvadītās konferences, SIA Tomega komanda izvērtē iespējas arī nākošgad piedalīsies šajā izstādē, lai turpinātu priecēt un pārsteigt izstādes apmeklētājus.

Foto: http://www.liepajniekiem.lv/zinas/sabiedriba/konference-latste-2016-uznem-apgriezienus-193462