Uzlādes rati Chromebook datoriem skolās

Uzlādes rati MultiClass ir īpaši pielāgoti skolu un izglītības iestāžu vajadzībām un nodrošina pilnīgu skolām piegādāto Chromebook datoru uzlādi, uzglabāšanu un pārvietošanu skolām ergonomiskā veidā. Šādi uzlādes risinājumi skolās un citās izglītības iestādēs kļūst par ikdienu, jo datorrīku izmantošana notiek gan mācību procesā, gan izklaides nolūkos, gan darbā. MultiClass aprīkots ar slēdzeni un izturīgu metāla korpusu, kā arī gumijas stūru uzlikām, kas pasargā gan uzlādes ratus, gan apkārtējo vidi no mehāniskiem bojājumiem. Vienlaicīgi iespējams uzlādēt līdz 32 Chromebook portatīvajiem datoriem, kā arī tas ir aprīkots ar mehānismu, kas neradīs pārslodzi elektroenerģijas padevē, vienlaicīgi lādējot visas iekārtas. Vairāk par iekārtam lasi zemāk un par iegādi un uzstādīšanu, sazinies ar mums

ERGONOMISKS

DROŠS

PĀRVIETOJAMS

VANDALISMA NOTURĪGS

MultiClass uzlādes rati ir viegli pārvietojami, pateicoties ar gumijas virsmu pārklātiem rotējošiem ritenīšiem. Uzlādes rati ir multifunkcionāla pielietojuma uzlādes risinājums, ko var novietot uz galda, montēt uz sienas vai izmantot mobilā režīmā, ja nepieciešams regulāri pārvietot. Pārvietošanai ir ergonomiski rokturi, kas pārvietošanu padarīs ērtu. Ne mazāk būtiski, tie ir izturīgi pret vandalismu, droši pret bojājumiem un elektrības pārrāvumiem (īssavienojumiem) pateicoties speciālai drošības sistēmai.

Pārvietojami uzlādes rati MultiClass ir paredzēti 16 vai 32 Chromebook vai citu portatīvo datoru un planšetdatoru uzlādei. Uzlādes ratos katrai ierīcei paredzēts atsevišķs horizontāls nodalījums. Maksimālais uzlādējamās ierīces izmērs ir 2,8cm x 37cm x 27cm.

Cik maksā uzlādes risinājumi?

Cena ir atkarīga no iekārtas funkcionalitātes, uzlādējamo iekārtu daudzuma, un vairākiem citiem faktoriem. Lai noskaidrotu Jums nepieciešamās iekārtas veidu, daudzumu un precīzu cenu iekārtai vai iekārtām, kas atbilst Jūsu vajadzībām, sazinieties ar mums, zvanot +371 67048606 vai rakstot uz info@tomega.lv.

Iekārtas pieejamas arī EIS!

Uzlādes risinājumi portatīvajiem datoriem un planšetēm atrodami arī elektronisko iepirkumu sistēmā (EIS).

Tevi varētu interesēt arī: