Veiksmīgi aizvadīta izstāde “Uzņēmēju dienas Latgalē 2016”

Ir veiksmīgi aizvadīta SIA Tomega pirmā izstāde, kas norisinājās 23. un 24. septembrī Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS, kurā piedalījāmies kā izstādes dalībnieki. Izstādē “Uzņēmēju dienas Latgalē 2016” bija pārstāvēti deviņi novadi ar 140 uzņēmumiem. Apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar uzņēmumu piedāvātajām precēm un pakalpojumiem, kā arī nogaršot Latgalei raksturīgos ēdienus un dzērienus.
Uz šo izstādi, iepazīstināt ar sevi un satikties ar jau esošajiem klientiem, devāmies arī mēs. Izstādē prezentējām unikālo “Zaļo biroju” jeb e-STUDIO306LP/RD30, TOSHIBA jaunās paaudzes kopētāju e-STUDIO2508A, Focus Touch interaktīvo displeju, HSM dokumentu smalcinātāju, un mūsu jaunumu – zīmola XYZprinting 3D printeri.
23. septembra izstādes diena tika veiksmīgi uzsākta jau pulksten 10.00. Interesentu pie mūsu stenda netrūka un no sirds centāmies aprunāties ar katru apmeklētāju, kas iegriezās mūsu stendā. Pēcpusdienā apmeklējām Biznesa iespēju forumu un apmainījāmies ar kontaktiem starp izstādes dalībniekiem Kontaktbiržā. Izstādes pēdējā dienā rādījām, stāstījām un demonstrējām savas iekārtas pilsētas iedzīvotājiem un tās viesiem.

Liels paldies laipnajam un saprotošajam GORS personālam, kas mūs izvizināja ar kravas liftu un bija pārsteigti par mūsu ekspozīcijas nopietno aprīkojumu.
Tagad cītīgi gatavojamies jau nākamajai izstādei, kas norisināsies 25. oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā.

Esam sagatavojuši jaunas lietas, ko jums parādīt. Sekojiet informācijai mūsu sociālajos tīklos (facebook), un jau drīzumā iepazīstināsim ar mūsu jaunumiem!