AKCIJA BEIGUSIES! XYZ 3D pildspalvu fināla izpārdošana!

XZY Printing 3D PEN fināla izpārdošana

Nenokavē šī gada izdevīgāko 3D pildspalvu piedāvājumu – XYZ Printing 3D Pen, 3D Pen Cool vai EDU bundle par īpaši zemāk cenām. 3D pildspalvas radītas radošiem cilvēkiem, radošiem projektiem. Ar 3D pildspalvu radi prototipus bez datora iesaistes – savieno, labo vai izveido plastikāta objektus. XYZ 3D Pen ir teicams rīks jaunajiem inženieriem, izglītības projektiem vai vienkārši radošiem brīžiem.
XYZ Printing 3D Pen fināla izpārdošana - zemākā cena!

XYZ Printing Da Vinci 3D Pen

XYZ Printing Da Vinci 3D Pen darbojās ar kausētas plastmasas tehnoloģiju (FFF – Fused Filament Fabrication), drukai tiek izmantots ierastais PLA drukas materiāls 1.75 mm diametrā. Pildspalvas svars ir tikai 70 grami, kas nozīmē, ka to būs viegli noturēt rokā. Drukas uzgalis uzkarst līdz 190C, kas arī ir galvenā atšķirība no zemāk norādītā modeļa 3D Pen Cool.
Cena
€47.00 ar PVN
XYZ Printing 3D Pen Cool fināla izpārdošana - zemākā cena!

XYZ Printing Da Vinci 3D Pen Cool

XYZ Printing Da Vinci 3D Pen darbojās ar kausētas plastmasas tehnoloģiju (FFF – Fused Filament Fabrication), drukai tiek izmantots PCL drukas materiāls 1.75 mm diametrā. Pildspalvas svars ir tikai 72 grami, kas nozīmē, ka to būs viegli noturēt rokā. PCL drukas materiāla atšķirība ir darba temperatūra, kas, atšķirībā no PLA materiāla, tiek izstrādāts 70C temperatūrā.
Cena
€35.00 ar PVN
XYZ Printing 3D Pen EDU bundle fināla izpārdošana - zemākā cena!

XYZ Printing Da Vinci 3D EDU Bundle

XYZ Printing Da Vinci 3D Pen EDU Bundle darbojās ar kausētas plastmasas tehnoloģiju (FFF – Fused Filament Fabrication), drukai tiek izmantots ierastais PLA drukas materiāls 1.75 mm diametrā. Pildspalvas svars ir tikai 70 grami, kas nozīmē, ka to būs viegli noturēt rokā. Drukas uzgalis uzkarst līdz 190C. EDU Bundle ir iekļautas daudz un dažādas sagataves (planšetes), lai veidotu objektus un pamācību video.
Cena
€54.00 ar PVN
XYZ Printing 3D Pen, 3D Pen Cool un EDU bundle fināla izpārdošana - zemākā cena!

Ņem vērā!

Nekavējies ar pirkumu, jo preces ir ierobežotā daudzumā! Izvēlies sev nepieciešamo 3D pildspalvu vai komplektu un sazinies ar mums, lai iegādātos, kā arī citu jautājumu gadījumā, izmanto zemāk norādīto tālruņa numuru vai e-pasta adresi.

Ja nepieciešama konsultācija vai vēlies uzdot jautājumu, sazinies ar mums:
+371 67048606
info@tomega.lv

Tevi varētu interesēt šie produkti:
XYZ Printing 3D Pen līdzīga prece XYZ MiniMaker 3D printeris
XYZ Printing 3D Pen līdzīga prece Zmorph FAB 3D printeris