Zmorph FAB atzīts par labāko 3D printeri!

Trīs-vienā 3D printeris?

Trīs-vienā 3D printeris ir salīdzinoši reta iekārta, it īpaši kvalitatīvi izstrādāta un viegli lietojama. Tikai daži 3D drukas iekārtu ražotāji ir radījuši vai mēģinājuši radīt 3D printeri, kas apvieno sevī vairākas funkcijas. Vēl mazākam ražotāju skaitam tas ir izdevies – radīt iekārtu, kas ir vienkārši lietojama, pārslēdzoties starp funkcijām. Ņem vērā, ka šeit runājam par rūpnīcā ražotām iekārtām, kam oriģināli paredzēta daudzfunkcionalitāte, nevis par iekārtām, kuras var uzlabot, piepērkot klāt papildus moduļus. Tas ir cits segments. Zmorph FAB ir 3D printeris, kas apvieno 3D druku, CNC frēzēšanu un lāzergravēšanu vienā iekārtā. Protams, šīs nav vienīgās iekārtas funkcijas.

Zmorph FAB atzīts par labāko viss-vienā 3D iekārtu.

Pasaulē vadošais 3D industrijas žurnāls All3dp.com atzinis Zmorph FAB par labāko 3D drukas iekārtu savā klasē, viss-vienā drukas iekārtas. Kā raksta izdevums:

“Poļu zīmols Zmorph ir viens no veiksmīgākajiem viss-vienā 3D printeru ražotājiem. Nesen Zmorph ir prezentējis savu jauno modeli FAB, kas ir tā priekšgājēja VX modeļa uzlabotā versija.

Izmaiņas iekārtai nav drastiskas, taču jāņem vērā, ka drastiski uzlabojumi nav bijuši nepieciešami, jo VX modelis jau bija labs produkts. FAB modelis atpazīst, kāda darba galva ir pievienota un to nomaiņa aizņem ne vairāk kā 60 sekundes. Vēl uzlabojumos ietilpst HEPA/Carbon filtrācijas sistēma un programmatūras uzlabojumi.

FAB nodrošina iespēju drukai izmantot gan 1.75mm, gan 3mm drukas materiālu, kas ir liela priekšrocība, salīdzinot ar citiem viss-vienā printeriem (jeb konkurentiem), kā arī vienas sprauslas dubultā materiāla druka nodrošina krāsu miksēšanu un dažādu materiālu izmantošanu vienlaicīgi. Apsildāmā drukas pamatne uzsilst līdz 115 °C, kas nozīmē, ka tie siltumu-mīlošie drukas materiāli, kā ABS, PETG, PVA jūtas daudz ērtāk uz FAB pamatnes kā VX modelī.

Kā arī tas izskatās citādi, salīdzinot ar VX modeli. Tam ir tumšākas aprises un “stilīgāks” izskats, kas, iespējams, ir saistīts ar Zmorph atjaunoto zīmola izskatu”

 

Lasi šo atzinumu un salīdzinājumu ar citām iekārtām all3dp.com lapā, spiežot uz šī teksta.

 

Pāris vārdos par Zmorph FAB no mums:

Zmorph FAB tiešām ir izcils rīks, kas apvieno sevī ļoti daudz funkcijas un ir piemērots gan iesācējiem, gan profesionāļiem intensīvai lietošanai. Ja vēlies uzzināt vairāk, sazinies ar mums:

+371 67048606 vai info@tomega.lv

Zmorph FAB 3D printeris - SIA Tomega