CZUR ET16 dokumentu skenera īpašais piedāvājums – AKCIJA BEIGUSIES!

CZUR ET16 dokumentu skenera īpašais piedāvājums.

Atšķirībā no tradicionālajiem skeneriem, CZUR ET16 viedais dokumentu un grāmatu skeneris padara skenēšanas procesu vienkāršu, ātru un tehnoloģiski attīstītu. Visas grāmatas, žurnālus, līgumus un jebkurus citus dokumentus izmērā līdz A3 formātam var ieskenēt bez liekas griešanas un citiem papildus procesiem ar ātrumu 1 lapu 1,5 sekundēs. Visi ieskenētie dokumenti var tikt pārvērsti Word, PDF, TIFF vai Excel formātā ar OCR (Optical Character Recognition) jeb optisko simbolu atpazīšanas funkciju.

– Divas lapas (viens atvērums) 1,5 sekundes laikā;

– 16MP HD kamera;

– Skenē līdz A3 formāta izmēram lielus dokumentus;

– Pretatspīduma funkcija;

– Automātiska dokumentu izlīdzināšanas funkcija;

– Profesionāla pielāgošana (piegriešana, izmēra pielāgošana);

Viedais algoritms kopā ar precīzām lāzera līnijām, digitāli uzlabo katru skenēto lapu līdz tā ir pilnīgi taisna. Tas nozīmē, ka katrs ieskenētais dokuments būs perfekts kā arī vērtīgas grāmatas un citi dokumenti netiks bojāti skenēšanas procesā, lai iegūtu taisnus ieskenētos attēlus.

Nav būtiski cik bojāts vai saburzīts dokuments tiek novietots zem kameras, skenera programmatūra to viegli salabos. ET16 Smart Book Scanner atpazīs lapu malas, lai automātiski tās piegrieztu un iztaisnotu, teicamam rezultātam.

Īpašā cena norādīta ar PVN.

Kā arī citus īpašos piedāvājumus skaties šeit.